Search

Avoin rankinglista

Sija
Nimi
Seura
Pisteet
B SM ja viikkopistefinaali - 10/2026
XV Sawo Darts Open & Sekapari SM - 09/2026
Santa's Open 2026 - 08/2026
Piirinmestaruudet - 08/2026
Ilosaari Cup - 07/2026
Finnish Open & Masters 2026 - 06/2026
PDCNB 2026 Tour 6 Suomi - 04/2026
PDCNB 2026 tour 5 Suomi - 04/2026
5. Vantaa CUP - 04/2026
PDF Masters - 04/2026
A-SM ja rankingfinaali - 03/2026
Wild West Himos Open - 02/2026
Suomen Cup 2026 - 01/2026
I Kunkku Cup ja Tasoitus SM - 12/2025
B SM ja viikkopistefinaali - 11/2025
SM-Liiga
Aluekisat
1Rasmus PetriProffan Tikka1160110--36-2762816154-176-38901107254
2Masalin JonasKilari Darts823-11017960184-16-17648-----1436
3Ussa JukkaPori Darts Club785-118-24-110--154-223-22--9242
4Engström JohanRessu DC724-118--8267664474---6237--30
5Harju TeemuKilari Darts667-----8328283224274--198---
6Varila MioPerämeri DC590---60-751104481-22-90--108-
7Korkalainen JarnoTahko Darts5891624-364045--521213162-52166439
8Kaunismaa RistoPorvoon Dartsklubi583---60-72--94-66177---114-
9Högström SamiPori Darts Club578---48-173---24211-38--84-
10Ussa JyriPori Darts Club552---6-41--7236135-6082-9030
11Myller PaavoRessu DC515----238-----199-6--72-
12Sanssi SamiDalton's Darts509-----64--72-77141344-8424
13Rintala JoonasKotka DC483-24-602814--36121197464284812
14Riiali RafaelHaku-Tikka476---6-72--5666878-75663118
15Viljanen KimKilari Darts463------284428-147-120--96-
16Gustafsson TorbjörnTeam Wasa Dart Shop449-449636-52---1244--81-7212
17Nieminen TurkkaPori Darts Club440---12-27----166-6047-9830
18Säärelä JoonasArctic Circle Darts Club428--914862125----116011--20-
19Tauriainen MarkoLaavu DC421-721163647----1267-3--4424
20Viinikka VeijoKeski-Suomi Darts412-----27----515022-8812648
21Angervisto TommiBaD C366816-36321916-8367-316114226
22Rasmus HugoProffan Tikka36344287524----32-195211438189
23Takkinen Uki-359-----49--66-11062---666
24Pitkänen KasperPressure DC348832406----24-6659223242728
25Rossi JaniSamuli Blues347-28-124728-162064676--8564
26Hyvönen HeikkiKotka DC333---12131-----22149---163
27Hyttinen PasiTeam Wasa Dart Shop326-----28--693652--69-4824
28Lehtonen MikkoLSD324-32131-50---24-25----4418
29Kautiainen KristianSamuli Blues322-844123125--4-6165634527
30Tuovinen AatuMarski DC301-28723625-----361662242630
31Tervalahti JanneIron Darts2971674-64527--12-1427-24162313
32Wallin SanttuIron Darts2962832-2436---8-525238--26-
33Pitkänen RoopePressure DC28981634--8--36-1422334-7242
34Ceder UlfLahti DC288---60-27-----281166-8412
35Haverinen TeuvoPieksämäen Tikkaklubi285-141--31-------11--102-
36Moilanen KasperProffan Tikka282---1232-----191041116284812
37Kokkonen SamiKeski-Suomi Darts278-74-6------3834-31-7421
38Niskala AskoRessu DC275--88------608-11--108-
39Lehtinen AkiDalton's Darts264--75--14--75--281132-1613
40Jaronen MikaelBee DC26082244-11714--4-611-6424-
41Heikkilä DanielDalton's Darts258---322---1634460611441930
42Kovanen JukkaOritikka257-39-12----76-836--164030
43Ukkonen EetuElevis DC2528169-12-8---------2233
44Puukko PasiPorvoon Dartsklubi251-58-36-27--16-8-22--84-
45Alanen PekkaHäjy DC250-28102--11--103437-40-6-
46Tuomela JuusoDalton's Darts249-16-24-16--11-1133-31424619
47Aitio KristianLSD2476844------28-142863110126
48Kosonen SamuliProffan Tikka243-44-3-38--16-67-3--72-
49Kiiski JannePäkki Darts242---3-19--412--150--54-
50Purmonen RigoriPlay Darts240-8--5050---619411442028-
50Teräväinen VilleRichard’s Dart240---36-22--16695-11-8406
52Rautiainen JuhoKeski-Suomi Darts236-164424-22--243554-22-166
52Hasu JaniSatatikka23666----22--------12820-
54Olkkonen SamuKeski-Suomi Darts225416-6-44----3869---399
55Nuutinen VesaRessu DC222----------78-6--138-
55Suominen HannuTeam Wasa Dart Shop222-----7216--24--6016-430
57Nyamaa KhurelchuluunSamuli Blues217-24-3-------5011371676-
58Laurila JaniPerämeri DC214---24---16--52-38--84-
59Tuomisto HeikkiRichard’s Dart213-8--478--3524--6--5431
60Laulainen AatuKeski-Suomi Darts2088---16---11-538-32313019
61Kumpulainen RoopeTridentti20744-36--22--8-1117---609
62Laine JoonasPori Darts Club206----------5222359-70-
63Viilo LasseTridentti20566--3----8-1160--112422
63Asp MikaPressure DC205---33635----54--608-9
63Kinnunen MarkkuKotka DC205---36-27---1227---28723
63Jokikokko MarkusLahti DC205---632---8-118-47-3855
67Leppänen VilleHaku-Tikka199-847--35--43253-2443412
67Vainionpää SakuPori Darts Club199113-----------3-48341
69Törmikoski AkuPerämeri DC195---24------75----96-
70Laakko JustusKeski-Suomi Darts192624503406--143811-8775
71Lehto PekkaTupla Team Kangasala1912811903-------6--16343
72Ojala VilleKalkku-8219066----------44---3842
72Kiiski JaakkoLappeenranta DT190-8-2480---206--6--46-
74Virtanen MikaPorvoon Dartsklubi188-----14------90--84-
75Saarenpää TeemuTupla Team Kangasala18692--48-------166--186
76Asikainen LariPorvoon Dartsklubi185-----19----1662-40-48-
77Viljanen JuhaKanali Nual1786414-368----6483-323-
78Ekroth KimKotka DC177---24-27--16----47-603
78Pehkonen TatuRessu DC177-42-------627----102-
80Ilmarinen JarkkoDalton's Darts17588--6-25----14--3-327
81Raja JanneSKT Darts174-61-6-14--8330133-432-
82Isojärvi OliverPerämeri DC172--9912-------1---2436
83Huttunen TomiElevis DC168-28612914----6--31-3824
84Jokinen JuhoDalton's Darts166-----22-1616-25363--3018
85Roberts AliRichard’s Dart164---48---16----6--6430
86Ripatti MikkoDalton's Darts163203591-------26-224208
87Kauneela TimiHaku-Tikka161-----68---356----34-
88Autio AtteBee DC160-12---6--47-57-6-824-
89Ojala JamiJam Darts15812---814--3-148-47123010
90Marttila AleksiRessu DC157-----44----27-3--803
90Keurulainen HenriRichard’s Dart1578--12-22--24-14---44303
92Korte PetriLahti DC156----------53--19-84-
93Aikio ToniArctic Circle Darts Club155--17-------14---6460-
94Kirjavainen SeppoRichard’s Dart154---12-22--16---38-84018
95Kukkurainen HarriKoukku DC152-100-12--------6-1618-
96Jokinen TuomasJam Darts151-----14--8--27--681618
96Knox AaronOhari DC151-----36--47------1454
98Uibos RaidoKannel Tikka150-----38--8---3-442433
99Sailola AtteLSD14972-------32---63531-
100Snell NiclasSatatikka14728--12----8-30-11-1048-
101Kanervo MarkusProffan Tikka14616--3-22----3610-8-2724
101Tyrmi AlvarTömärin Tikka14616110-1-----------415
103Suvanto IiroRöda Darts Club145---24-8--46-9-60-286
104Jylhämaa JuhoBaD C144-19---8--8335-38456-
105Harsu RaunoRessu DC143----------72-11--60-
106Virtanen JuhaLSD142--52-55----------35-
107Lehtinen JaniWallRiver DC14088--6-------8---38-
107Lehto MarkusLSD140--------8---322682712
109Metsola PekkaHarakan Sulat138---24-22--83-206-41833
109Lavi MikkoElevis DC138-16-24-8----19-327-2219
109Elijoki JaniRichard’s Dart138----------36-6--96-
112Vaetoja AnttiBunny Hill DC137--------27-74----1224
113Pyrrö RikuJean Darts135---6-45--36---68-34-
114Miesperä MattiPressure DC134-27-3----47-19-6--257
115Kenealy-Wirta AaronRöda Darts Club13318720624---4320-36517-
116Rämö TarmoJean Darts132--45-11---24--1622--14-
116Sormunen JariWanhan Joen DC132----106----------26-
118Välimäki ToniElevis DC129-16--19---16-22--16-2218
119Pajamäki SanteriPori Darts Club128411-24----25-622362214
119Korkola VäinöHäjy DC1282839-3-14-----11-16-17-
121Pennanen OnniRöda Darts Club126-1143-20---83---1416101
121Niskanen ToniWanhan Joen DC126-50-362-------3--8-
123Soinio JuhaElevis DC125-12--4419-----8-178107
124Lilja JiriHaku-Tikka124-4--614--8611322-2822-
124Jokela ViliLappeenranta DT124-27-2431---8---6--28-
126Hartikainen PekkaElevis DC1221647--30---------15131
127Akujärvi SamiSodankylä DC121--99------------22-
128Kunelius JoniKeski-Suomi Darts120-19---22----6-3--5218
128Mäkinen MiroLempäälän Toivot12020----------68-64166
130Olkkonen JoonasPressure DC119247------18-14--631127
130Kariniemi TuukkaVieska DC119-313112-16------11--18-
132Suomalainen JaakkoSKT Darts1188--6-----62217-248216
133Kasurinen PetriKempele DC116820433----19--1--418-
133Suhonen SuloWanhan Joen DC116----66-----11----2712
135Peltola JesseKannel Tikka11512--3----48---6-20206
136Hasu RainoPäkki Darts114-8-48-20---------38-
136Mellajärvi JyriRaja DC114------------22--92-
138Hend TommiVihti DC11328-------------6619-
138Tuominen JuhaMalmin Mestari DC11312-------11-19--124811-
140Kohvakka AkiKeski-Suomi Darts111----------63--47424
141Lehtonen ToniProffan Tikka1108--12-8----25---849-
142Petäjämäki VilleKoukku DC109-11-12---------69-17-
143Vakoniemi SamiKeski-Suomi Darts108----------14----6430
143Kainulainen MikaProffan Tikka108---3-------173461623-
145Jylhä TimoTömärin Tikka1056-------16-6---6683
146Alanentalo TonyRaja DC104---------------104-
147Markovic MarkusRöda Darts Club10222--1216---3--19-6816-
148Mäkelä JukkaPressure DC10119-------14--143-82221
148Pasanen ErnoVihti DC101---12-22-----6-8111824
148Nieminen JouniWanaja Darts Club101---24-41---6--3-423-
148Ahtonen IlariWanhan Joen DC10138-22614----------21-
152Hartwall FrankBee DC100--626----11------156
152Haavisto JaniKilari Darts100------4444-12-------
154Timonen PauliSamuli Blues9956--6--------113-23-
154Pietikäinen EskoRessu DC99----------27----72-
154Nurmela RistoLahti DC99---6814--16-88---327
157Helminen PekkaDalton's Darts988---------11---283219
158Laukkanen RoniJam Darts97--------11--26--33189
158Siponen JariLappeenranta DT97-19--50----------28-
160Pakarinen J-PRessu DC96----------54----2418
160Ylönen MarkoElevis DC96207--24---------82512
162Helin Oscar-95--------28-119-161219-
162Finnilä PauliKeski-Suomi Darts95-----------69---242
162Kaipainen MiroMarski DC95-22--31--------18717-
165Turunen JanneVintti DC94--646-----------186
165Virtanen NiklasBee DC94----27---------36283
165Korhonen SamiKalkku-8294---6----25--20-610243
165Virtanen OttoBee DC948--24814--4------333
169Blomqvist SamiKeski-Suomi Darts9211----33----111--81612
170Salonen RamiProffan Tikka91---12-----6--11--62-
170Koskimies TeijoPorvoon Dartsklubi91------------3-442618
172Nyman KimmoVintti DC90--36---------11-2221-
172Toropainen JanneJoki Tikka90-54--22----------14-
174Härkönen MiikkaDC Seven Badgers8923-------86---1610233
174Ylikännö SamuelBrewer's Darts Club89-20--------31--8-1515
176Rättö JuhoJam Darts8828-----------6-2034-
176Myöhänen ToniImatra Darts88----60---3-----421-
176Pasanen PyryPorvoon Dartsklubi88---------32220316-24-
179Minkkinen IlkkaPieksämäen Tikkaklubi87268--20----------1815
179Lemola EeroTömärin Tikka87-----------243-2832-
179Järvinen PasiKanta-Häme Darts87---6-27------6--426
179Koivuniemi MikaCasablanca87---327-----20-3--34-
183Mikkola NiklasTridentti8611----8--3--28-22-131
183Mört MarkusRaja DC86---------------6818
183Remonen PasiKeski-Suomi Darts86----44--------16-1412
183Vainio MarkoPori Darts Club86---6--------22--58-
183Ravi Pontus-8647-------31-----44-
183Keskinarkaus JaniKilari Darts86---24--16---46------
183Piitulainen MakeKannel Tikka8682--------------4-
190Hellsten OttoRöda Darts Club85--22-811--7----31618-
190Rappu JuhaProffan Tikka85----------14-3--68-
190Leinonen JuhoJoki Tikka85-32--40----------13-
193Hyvärinen NikoRessu DC84-8------------6664
193Koutonen JuhaDalton's Darts84--------28---6-1634-
193Kinnunen JariPäkki Darts84-11-6-------20---461
193Karhu IlkkaOritikka84---------------84-
193Kanervo NikoJean Darts84---3----16---38--27-
198Haataja VilleRaDar DC83--566----------417-
198Lukkarinen PetriPäkki Darts83---6------27-6-440-
200Kataja Jouni ISatatikka828-16--8--24------26-
200Kakko PetriSalo Darts8220----------193-1228-
200Timonen PetuSamuli Blues8216--3------6--48-81
200Alajoki ArvoJoro DC82-631-16-------11--18-
204Oksanen JonasRichard’s Dart81-4---41-16--6-6--8-
205Mattila RikuTupla Team Kangasala8044----------203--94
205Pöllä JaakkoPerämeri DC80----------8----72-
205Pitkonen Jukka-PekkaImatra Darts80----47--------11-22-
208Kaunisvaara KalleArctic Circle Darts Club79----------11---4028-
209Kantele MarkoOhari DC78----------22-634412-
209Reimari AkseliBaD C78---12---------44814-
209Tolvanen TarmoSörkan tikka78------------60--18-
212Kerttula ArttuWanaja Darts Club77311243----10--3---203
212Wikström MikoSKT Darts77-4-12----14-----241013
212Tuomisto MikkoCasablanca77--------------4433-
215Oikarinen RikuÄäneseudun Darts7640---------8---4186
215Salmela OssiTeam Wasa Dart Shop76----------6-22--48-
217Korkalainen JaniTahko Darts7511--33---6-6-1167166
217Salmela EskoHarakan Sulat75---12----4---3-42824
217Kärki IlariVieska DC75---24-38--------211-
217Löfman AndersJean Darts75---6-35--4---6--24-
221Virtanen PanuLSD7416-------------291712
221Viinikainen PasiKeski-Suomi Darts74----16------286--186
221Hulkko VillePori Darts Club74---6-11----20----343
221Jukkola HarriTömärin Tikka74164------4------2030
225Ojala VeetiPressure DC73--------8--36---821
225Juntunen IlkkaPerämeri DC73----------27----46-
225Harmonen JuhaMarski DC73-56-6-----------101
228Kukkola SauliKoski DC72--------------44253
228Häkkinen MattiTeam Darts Kemi7228-------13-----823-
230Mellberg HenrikRichard’s Dart71--------------143027
230Räty HenriProffan Tikka71--------4---636817-
230Renlund CristianBee DC7188-622---6--6---141
230Kotro ViliRichard’s Dart71-----11--16-----81818
230Ljungars KennethTeam Wasa Dart Shop713112------------1018-
230Laitinen AaproPorvoon Dartsklubi71-----------48---23-
236Pitkäranta SamiMäntän Seudun Darts708--3-------83-3612-
236Raivonen HerkkoKeski-Suomi Darts70----------16----486
236Ek MattiSalo Darts70---------------70-
239Markkanen AnttiJoro DC69-6-324---------11718
239Komulainen RikuArctic Circle Darts Club69--14-----------1144-
239Rasanen VilleElevis DC69----------27----42-
242Hiljanen JanneChicago Bullseye68---3-19-------221662
242Eriksson PasiJean Darts68---12----8---3--3015
242Hanninen PetteriArctic Circle Darts Club68---3------11-38--16-
242Tuominen PasiLappi Darts Club6810--6-14------22--106
246Suomi EskoKontulan TK67-----28--11---3-916-
247Konttinen KonstaHarakan Sulat66---3------2217--222-
247Halme MikkoArctic Circle Darts Club6640-3-----------419-
247Hansson TapioKanta-Häme Darts66-----14--------2824-
247Heikkinen VeikkoLappeenranta DT66---38---36------19-
251Koskinen ArtoOritikka65----------223---2812
251Heinonen JuusoBaD C65-14-1----3-----2819-
251De Bhál TomásSKT Darts65--------------4421-
251Gröhn MarkoJoki Tikka65---336---------4166
251Haavisto RamiKilari Darts65-----------3122--12-
256Timucin TinoJean Darts648--12-8-----3-144123
256Nissinen ViliElevis DC648-------36-8----93
256Saarnak AndroPieksämäen Tikkaklubi64------------38--206
256Koivisto KaiKilari Darts64-----------373--24-
260Puttila TommiLahti DC63---3-8----8---836-
261Vavuli Iiro-62--------20---6--36-
261Heikkinen TernoOhari DC6233-----------3--26-
261Suomi PetteriDC Seven Badgers6213-------------20236
261Vessari HeikkiMäntän Seudun Darts62---6-------8--3216-
261Torniainen ToniPieksämäen Tikkaklubi628-------------4446
261Helin MikaBee DC6240-----------6--16-
267Lehto JanneTupla Team Kangasala618--1----20---3--1910
267Huru PekkaVintti DC61--43------------18-
267Immonen VilleLappeenranta DT61--------12----20821-
270Aarrevaara MattiPuusPaari Dc60----------14----46-
270Salmela NuuttiJoki Tikka60----37-------3--20-
272Härkilepo ArttuKalkku-825912----22-----1---186
272Myöhänen HenriLaavu DC59----------22-6--283
272Mällönen MikkoHarakan Sulat59--------36-----419-
272Matiias ArvidDalton's Darts5944--------------123
272Kantola AriIron Darts5983--68------3316111
272Puroharju JuhaLappeenranta DT59-36-3-----------20-
272Nurminen ManuKotka DC59-42-------------512
279Rekinen RaimoOhari DC58--8-8---3-142-8-141
279Toivonen MiroJam Darts58-----22--11-----4156
279Jäppinen TimoLappeenranta DT58-27-12-----------19-
279Itävalo HenriWallRiver DC5828-------------8193
283Reijonen SamiPieksämäen Tikkaklubi57---------------2730
283Moilanen TeemuVintti DC57--24-----------1617-
283Nenonen MikaelProffan Tikka57-23-6-----6-----22-
283Tamminen VilleTridentti5728--3-------12---104
283Taipola JaniSodankylä DC57--31------------26-
283Saarinen TopiBaD C5723--3----------1417-
283Ollila PasiRoTikka57--16-------30-11----
290Kangasharju JussiJam Darts564--3-14--1--11--4163
290Männikkö JukkaKempele DC569314-----------41412
290Lehtikangas JaniJam Darts56-----19--8-----326-
290Tammilehto JuusoJean Darts56--------83-----2718
294Malmivaara Joonas007 Darts554-------24-----7173
294Rautio JaniArctic Circle Darts Club55--20-----------332-
294Ståhlberg MikaelHaku-Tikka55----88--1---22--16-
294Eriksson NiklasRichard’s Dart55---6--------6--1627
294Raitanen JariRichard’s Dart55---3-----3-----3415
294Kankaanpää JariImatra Darts55----31----------24-
300Suomalainen MikkoSKT Darts54---24------14----133
300Heikkilä MikaelTupla Team Kangasala54--11-----6--8-61112-
300Korpinen EetuTahko Darts54----31------23-----
300Siren JariPori Darts Club54---------------54-
300Immonen JasuLappeenranta DT54--------12---6--36-
300Kanerva ValtteriKotka DC54-23-3-----------253
306Leino HenriBaD C5336--------------17-
306Bussman EddiProffan Tikka53-----22-------3820-
306Ojala AttePuusPaari Dc53----------27-6--20-
306Meuronen OlliLappeenranta DT53-4-616-------3--24-
306Mursu IlkkaRoTikka53--31------6-----16-
311Järvinen MikkoKannel Tikka52--------20---3-6194
311Mononen PekkaTridentti52--------------142612
311Suurnäkki IiroSKT Darts52-------------8836-
311Haapalainen EetuTyrnävä DC52--------7---22--23-
311Hertti KalleMalmin Mestari DC5210----8--8-----422-
316Viitaharju AleksiTridentti51------------3--399
316Kirjavainen JaniPieksämäen Tikkaklubi51---38-----8----266
316Laatikainen JoniHertas DT Vantaa5128-------6---3--14-
319Toivonen JaakkoLSD50-------------36-14-
319Iivanainen MarkoKotka DC50-20-6-------12---12-
319Ålenius JoniTeam Wasa Dart Shop50-4---8--43--3--28-
319Montonen AnssiKotka DC50---6-----------44-
323Puumala MarkoDC Tornado49------------3--406
323Lehtonen JariDC Heinola49------------324-22-
323Buben VesaHarakan Sulat49-----8--11---6--1410
323Lahti JoniCasablanca49------------3-1630-
323Suominen VesaHäjy DC49---------------49-
323Reponen JarnoLappeenranta DT49---6--------11--32-
323Hautala HarriRaDar DC49--17-----------1220-
323Syrjälä EeroSatatikka49----14------3--2012-
331Lehtinen RobinMalmin Mestari DC48--------------141915
331Puolatie JoniChicago Bullseye48--------------28191
331Hutri LasseKanta-Häme Darts48---------12-----36-
331Hyyryläinen JereMarski DC48-----8------38920-
331Poutanen JuhaRichard’s Dart48--------16---3--1712
331Ylimäki VerneriBunny Hill DC48----------1419---87
331Neste NiiloÄäneseudun Darts48-----------22---1115
338Valtonen JuhoTridentti47---3-----------386
338Viljala MiroProffan Tikka4716--3-----------226
338Korhonen JouniElevis DC47-28--12----------7-
341Kupari JuhoDC Tornado46--------11----3-266
341Haltola ReijoKotka DC46-19-6-----------21-
341Mikelsons JanisDC Osman Viikingit46---6--------3--37-
341Jortikka ToniSatatikka468--6----------1022-
341Korpela SimoCasablanca46-16-12-----------18-
346Hämäläinen Eero-45--------------387-
346Heino NikoJean Darts4524-------------219-
346Niskanen VilleProffan Tikka45--------------441-
346Kallio ArttuM.O.T.45------------11--34-
346Hyvönen EsaPorvoon Dartsklubi45---3----4----16-22-
346Alanen JaniLSD45---------------45-
346Tamminen MarkoHäjy DC45---12------14----19-
346Rautio OtsoLahti DC45206------------2143
346Kinnunen TomiSalo Darts45------------11--34-
355Himanka JukkaRessu DC44---------------44-
355Haume JirkaSisu Darts4424-------------2153
355Mähönen JarkkoWallRiver DC44---------------44-
355Mutikainen KristianLappeenranta DT44---316---8------17-
355Kauppinen HannuLahti DC44----------8----36-
355Kanervo VillePerämeri DC44---36-----------8-
361Syväjärvi KalleTuira DC43--3-------16----24-
361Kääriäinen Kalle-43-3---22-------8-46
361Kumpulainen SamiRessu DC43-10----------3-1218-
361Saarinen JarnoRaDar DC43---12----------823-
365Suomalainen TeemuSatatikka42416---------41134--
365Seppänen JarnoPerämeri DC42---6-----------36-
365Niemi OlliJam Darts42------------11--1912
365Jalonen SakuBaD C42-14-6----------4126
365Kurko ToniLempäälän Toivot428----8--------4211
365Pirnes TeppoPuusPaari Dc42----------27-3--12-
365Rita JyriImatra Darts42---------------42-
365Väänänen EliasJoki Tikka42-18--22----------2-
365Voutilainen JooaIron Darts42-40-------------2-
374Pulkkinen MikaDC Seven Badgers41------------6--323
374Laine MikaLSD4111-------------1218-
374Novén JoeRaja DC41--16---------6--19-
374Kainulainen SeppoTahko Darts41--29------------12-
374Kettunen JereLaavu DC41---6--------3--32-
374Österlund ArttuPressure DC41----14----------216
374Lehti MarkusGrants DC41--------6--116-2133
381Suominen EsaWWDC Jämsä40-----------19---174
381Huhta JuhaWallRiver DC40---------------40-
381Tanskanen HannuPuusPaari Dc40---------------40-
381Rita RaineImatra Darts40---------------40-
381Ainasoja Markus26´ers40--------------2218-
386Sailas MikkoVihti DC394-----------3--2012
386Duathaisong FlukOhari DC39-----14---3--6--16-
386Rekola JaakkoRichard’s Dart39---------3-----36-
386Dryer JamieHuurre DC3920--12-----------7-
386Leppävuori MikkoJean Darts39--------12-----324-
386Jaronen TeemuBee DC394---14------6---15-
386Laulumaa Harri10-Darts3928--------------11-
386Kiviranta SakariElevis DC39--------4-----8819
386Karwinen AnttiWWDC Jämsä3916----------16---7-
386Venhomaa MikkoLSD39---------3-----36-
386Pöppönen JaniLahti DC39---------------336
386Jortikka MikaDC Osman Viikingit39---------------39-
398Paavola AnttiRaDar DC38--63--------3--26-
398Träskelin MarkusVieska DC38---12----------818-
398Herttuainen NuuttiRöda Darts Club38--------14----8-16-
398Viro TimoLappeenranta DT38---12-----------26-
398Sarlin IiroSalo Darts38---------------38-
398Pietarinen PekkaKanali Nual3817-------------417-
398Korhonen WaltteriElevis DC38-34-------------4-
405Purovuo JuusoKeski-Suomi Darts37---------------307
405Luostari TommiWallRiver DC378----8--------516-
405Martansaari AleksiWallRiver DC3732--------------41
405Aho JouniKontulan TK37------------3--259
405Väisänen RaimoKIURU DC37----------14----23-
405Eskelinen AleksiElevis DC37-11-------------818
411Al-Daghistani Kamil-36--------12-----816-
411Räisänen JamiKanta-Häme Darts36---------3--3--30-
411Björnholm JarmoArctic Circle Darts Club36--------------1224-
411Korpinoro TaistoHaku-Tikka36---------------36-
411Heinonen AriM.O.T.36---------------36-
411Nousiainen JaniRessu DC36----------14----22-
411Suonperä KimmoKempele DC36---12-----------618
411Granqvist TeemuHarakan Sulat36--------7--11---18-
411Aarla JoelKannel Tikka36---------------1818
411Karhunen Toni-36---------------36-
411Hongisto MikaSatatikka36---------------36-
411Aronen AnttiBee DC36---------------1224
411Jokela EsaWallRiver DC36---------------36-
411Olkkonen AnttiElevis DC36---------------36-
411Hosio JannePori Darts Club361--3-19---------13-
411Ruohonen EemeliLSD36--------------81612
411Lokkinen MarkoDC Tornado36716-9----------121
411Nyman PeterPorvoon Dartsklubi36-----14---3-----136
411Martikainen JanneSodankylä DC36---------------36-
411Vaskelainen NiiloSatatikka3628--6-----------2-
411Lönnberg ElmeriPori Darts Club368--24-----------4-
432Hänninen JereKannel Tikka35------------3-428-
432Salonen VerttiKeski-Suomi Darts35--86-------1---182
432Klasila NiklasTyrnävä DC35--------4---6--25-
432Niemonen RasmusKokkola DC35--------------1124-
432Särkkä KalleKeski-Suomi Darts35---------------1619
432Alatalo MattiArctic Circle Darts Club35---3-----------32-
432Laurila JanneRöda Darts Club35------------11-618-
432Martikainen MarkoKoski DC358633-----------15-
432Alho AlexHarakan Sulat35-12-6-8---------63
441Laine JukkaVihti DC34------------6--28-
441Miettinen OssiRichard’s Dart34---------------1618
441Jokiperä Petri007 Darts34--------12------22-
441Harju OlliCasablanca344----------86--16-
441Kuusela HannuTömärin Tikka34---------------34-
441Mäkinen LeeviPressure DC34--------8-811--25-
441Saari PerttuWallRiver DC34--------------71512
441Turkia NikoLappeenranta DT34---128----------14-
441Eriksson SamuliRichard’s Dart34--------22------66
441Kuha MarttiDarts Club Levi 5313410-24--------------
451Liimatainen UkkoKeski-Suomi Darts33-16-3-----------95
451Mäkelä MarkusLSD33---------------33-
451Marjoniemi TeemuKIURU DC33-----------83--1012
451Pispala HeikkiKalkku-82334--3----3--3--2153
451Pelkonen OlliHaku-Tikka334--------------263
451Lehtinen MarkoMalmin Mestari DC33---------------249
451Auvinen Mika-JPieksämäen Tikkaklubi33---1-----------239
451Saarela TuomasKoski DC334-------------8201
451Salminen SakariKoukku DC33------------6-819-
451Mäenpää MikkoSiikaisten DC338--------------25-
451Hyppölä JukkaWWDC Jämsä33-----------22-3-53
462Peltoniemi HenriVihti DC32------------3-1613-
462Ruusunen SimoSamuli Blues32---------6---6812-
462Villikka VernerSamuli Blues32-16-6-------6---4-
462Hannula TomiVieska DC3218-------------212-
462Ojala MarkoKalkku-8232----------8----24-
462Auvinen JonniPieksämäen Tikkaklubi32---------------266
462Tuppurainen MarkoHaku-Tikka32------------3-821-
462Stockus ChristerKontulan TK32------------3-8183
462Reinekoski MikkoImatra Darts32--------4------28-
462Kinnunen HenriProffan Tikka32-----14---------153
462Ahola Harri007 Darts3214----11---------43
462Reinikainen SamiElevis DC32-12---8------3--9-
462Kangas SamiPerämeri DC32---------------32-
475Mattila RoniTupla Team Kangasala314--3-----------1212
475Karhu MikkoTeam Darts Kemi31--1912-------------
475Holmberg EliasPäkki Darts3116----8---------7-
475Iisakka JarkkoOhari DC3111-------------614-
475Kuhanen AatuPori Darts Club31-----11---------164
475Jauhiainen KariElevis DC31--------------1615-
475Jaakonsaari IlkkaKasin Tikka31------------3--28-
475Liukkonen JoonasJean Darts31------------3--28-
475Hartikainen LenniRamin Darts3168--14----------3-
484Pitkänen AkiPressure DC30------------3-8127
484Palonen PeteVihti DC30-----8--------418-
484Mäenpää OkkoTömärin Tikka30-8------5------143
484Puro JouniDarts Vaders30---------------273
484Mäkinen MarkkuPori Darts Club30---------------30-
484Reijonen Olli-30---------------30-
484Pusa MarkoPäkki Darts30---------------30-
484Vaarala VeikkoRaja DC30---------------30-
484Gerstler MarkusRichard’s Dart30-----19--3------53
493Pitkäranta EetuMäntän Seudun Darts292--12-----------15-
493Salovaara MikkoRöda Darts Club29--------3------26-
493Sundberg EsaHaku-Tikka29---6----------419-
493Hulanmäki JoniRaDar DC29--8------------21-
493Sakkara JereHarakan Sulat29-----------11---18-
493Keskinen JoniCorner DC29----8----------201
493Espo ToniSKT Darts29---3---------16-10-
500Palm JaniLSD28---6-----------211
500Ollakka RistoKempele DC28---------------28-
500Mustonen SamuelPerämeri DC28---12-----------16-
500Saviaro JuhaPerämeri DC28---------------28-
500Toivonen LeeviProffan Tikka288--3-----------17-
500Nikunen KimmoKanta-Häme Darts284-----------3--21-
500Porkka RikuSKT Darts288----------8---12-
500Pekkarinen Juha-MattiVieska DC28---6----------418-
500Piilonen HenriÄäneseudun Darts28-----------19---81
500Martin PeterLSD28-----14------3--11-
500Tammela TomiJoki Tikka28------------22--6-
500Heinonen MikaArctic Circle Darts Club28--16------------12-
500Hujanen SanteriKDC28---6----12------10-
513Mikkonen JuhaVintti DC27------------11--16-
513Kuusinen JaniKanta-Häme Darts27---------3----915-
513Toikkanen MikaViitasaari Darts Club27-14-------------13-
513Sarasjoki JoonasRichard’s Dart27--------------4203
513Kuokkanen JesseTeam Darts Kemi27--------4---3-317-
513Jokilehto JesseRaDar DC27--14------------13-
513Kalmari JesseVALHALLA Darts Club272----8------3--131
513Jerkku JuhoTerävät27------------6--21-
513Pirhonen PasiWanhan Joen DC27----8----------19-
513Pajala TapioPäkki Darts278--3----------412-
523Millard DanielKalkku-82268--------------18-
523Mäkinen HarriGrants DC26-----------19---61
523Katajisto JarnoHertas DT Vantaa26------------3--23-
523Cavén EetuTridentti264-------------1192
523Rönkä JaniRessu DC26---------------26-
523Ranta SeppoOritikka26-----------6--416-
523Hansson MikaKanta-Häme Darts26------------11--15-
523Salminen JariWWDC Jämsä265----------12--441
523Valtanen MarkoMalmin Mestari DC26---------------233
523Anttila SamiSiikaisten DC26---------------26-
523Stockus JonniKannel Tikka26--------------422-
523Turtiainen TaroLSD262-------3-----813-
523Patrakka PetriLSD267--------------19-
523Riiali JuhaHaku-Tikka26---------3----2183
523Manner OliverRichard’s Dart26--------16------46
538Nyman Joni-25------------3--22-
538Smirnov OlegLaavu DC25---6-----------19-
538Leinonen JouniDC Heinola25---3-----------22-
538Salmi RasmusGrants DC25--------------4147
538Järvikuona JoniTuoppi DC25--------------817-
538Laine MatsDC Tornado25---------------223
538Laitinen JanneArctic Circle Darts Club25--16------------9-
538Sopenperä JyrkiSamuli Blues25---3---16-6-------
538Järvinen TinoDarts Vaders25---------------25-
538Kiminki AkiRichard’s Dart25------------11--131
538Löfman LauriLahti DC25---3---------19-3-
538Ervasti JariKontulan TK25------------3--22-
538Laine MarkoCorner DC25---------------25-
538Jokinen AleksiWanaja Darts Club2516--------------9-
538Uimi JuhaJoro DC25---------------25-
538Lindegren MiroPorvoon Dartsklubi25--------------169-
538Nyrhinen EetuWanaja Darts Club254-----------3--153
538Niskanen MatiasElevis DC2516--------------9-
538Tinkanen TomiSKT Darts258--------3-----14-
538Kirvesmäki Janne-25-----25-----------
558Tervo JaniKDC24--63----8------7-
558Tammi TommiProffan Tikka24---3--------3--153
558Laakso ValtteriVihti DC24--------------4146
558Mähönen TeroKeski-Suomi Darts2411-------------544
558Martikainen IsmoDC Heinola24---------------24-
558Raatikainen TeroViitasaari Darts Club24-7-------------17-
558Lund TuomasVieska DC244--3----------413-
558Pehkonen RoniTyrnävä DC24---6-----------18-
558Kuisma TimoHärkä Darts24---------------24-
558Salonen JoonasKoski DC24--------------420-
558Ringblom JuhaKanta-Häme Darts24--------1------23-
558Syrjä TeemuPuusPaari Dc24---------------24-
558Kuuluvainen PetriDC Heinola24---1-----------23-
558Mäkelä JuhoIron Darts24-11------------49-
558Keronen SimoJoki Tikka24------------3--21-
558Tuomisto JukkaCasablanca24------------6--18-
558Nurminen TatuKotka DC24-8---------3---13-
558Laiho SamuMarski DC24------------6--18-
558Paljakka HarriBaD C247--------------17-
558Särkelä JaniLSD24-48-----------48-
558Sarhola MikaLSD24---------------186
558Hautala VesaKotka DC24---3-----------21-
558Väisänen MikkoGrants DC24-----------9---123
558Talvilahti MikkoJean Darts24--------1-----419-
558Jerkku JanneTerävät24---------------24-
558Lintunen JariHaku-Tikka24--------------420-
558Usenius ChrisseRichard’s Dart24---------------24-
558Raittinen JarkkoDC Osman Viikingit24---------------24-
586Rosenlund HenriJam Darts238--------------141
586Penttinen MikaPieksämäen Tikkaklubi23---------------23-
586Ylä-Rotiala KristianDC Tornado23--------------815-
586Ruponen AnttiTupla Team Kangasala235----------3---114
586Lindberg PetriSatatikka23---------------194
586Tarvainen KristianKokkola DC23------------6--17-
586Ojala MarkoKanta-Häme Darts23---------------23-
586Männikkö IivoBee DC23--------1-----616-
586Niemelä Sasu-MattiPori Darts Club23---------------23-
586Koskinen PaunoDC Osman Viikingit23---3-----------20-
586Niemelä PetriLappeenranta DT23-6-------------17-
586Rutqvist IgorKoukku DC23--------------419-
586Liukka AtteImatra Darts23---------------23-
586Matula MikkoCorner DC23---------------23-
586Latvus JoonaKasin Tikka233--------------20-
586Tuononen JarkkoRichard’s Dart23---------------203
586Seppänen SamiKontulan TK23------------11--12-
586Lehtoranta TeemuJean Darts23---------------23-
586Husu OlliPlay Darts23---------------23-
586Ekonen JariKalkku-82233--------------20-
586Kautto TimoÄäneseudun Darts233--------------20-
586Mäkipere SakuSatatikka23---------------23-
586Malén JariPori Darts Club23---6-----------17-
586Löflund MatsDC Tornado23-88------------61
586Lehmonen Juha-PekkaVihti DC234--6-----------13-
586Vesterholm TuukkaPori Darts Club238--6-----------9-
586Siponen JyriBee DC2311--6-----------6-
586Halme JaakkoLSD23---3-----------218
586Jokela MitjaDarts Club Levi 53123--22------------1-
615Survo EeroKannel Tikka22---------3-----19-
615Tauriainen JuhoAlppila DC22---3-----------19-
615Wackström AronJam Darts22--------3------19-
615Airaksinen MikaBaD C224--3-----------15-
615Marttila VillePlay Darts22--------------715-
615Puisto JaniWasa Dart Club224--------------18-
615Westerholm PetteriSteissin TK22--------------220-
615Ukkonen NikoKoukku DC22---------------22-
615Siponen JaniTerävät22--------------418-
615Kauppila PenttiOhari DC22---6-----------16-
615Hassel JukkaKokkola DC22---------------22-
615Virtanen MarkoKokkola DC22---------------22-
615Ahlgren TeemuKeski-Suomi Darts22----------14----8-
615Helminen JarkkoLahti DC22---------------22-
615Fagerström ToniLSD22---------------22-
615Hutri EsaKanta-Häme Darts22---------------22-
615Tamberg TanelKannel Tikka22---------------22-
615Salminen ArttuChicago Bullseye22-------------6412-
615Kokko TomiCasablanca22--------------814-
615Sundqvist ErikJean Darts22--------------418-
615Eskola NikoRaDar DC22---6-----------16-
615Hyvönen JannePori Darts Club22---------------22-
615Lammi MikaKanali Nual224--6-----------12-
615Alamäki TinoLappi Darts Club22---------------166
615Karjalainen KristianPorvoon Dartsklubi22------------6-412-
615Hyttinen EsaHaku-Tikka22---------------22-
615Tuomaala JukkaLSD22---12----------37-
615Ahonen JoonatanDC Seven Badgers22--------1------813
615Jyrkkämäki JussiSkan-Tikka22--------------418-
615Uimonen IsmoTömärin Tikka22-3-------------613
615Karjunen MarkkuSamuli Blues22---------------22-
615Nummelin AriSatatikka22---------------22-
615Puikko ViljamiTeam Darts Kemi228--3-----------56
615Neu Robert-22--22--------------
649Peltonen JimiLSD21---------------156
649Leiniö OlliTeam Wasa Dart Shop21-3--3-----6---414
649Kuutti TimoPlay Darts21---3-----------18-
649Tervo VilleElevis DC21--------------1110-
649Tossavainen TuukkaKIURU DC21------------3-414-
649Pauna Juha-MattiAlppila DC21---------------21-
649Lampinen JouniWallRiver DC215-------------412-
649Heino Kari007 Darts21------------3--18-
649Suhonen HeikkiSteissin TK21---------------21-
649Lappalainen SampsaKoukku DC21---3-----------18-
649Rantala JaakkoHärkä Darts214--------------17-
649Ritakorpi EemilKanali Nual21---------------21-
649Hujakka TomiSKT Darts21---------------21-
649Venäläinen PetriLappeenranta DT21---3--------3--15-
649Paavola NikoWanaja Darts Club21---3----------2133
649Oksman AriMalmin Mestari DC21---------------21-
649Jefimoff EetuJean Darts21---6-----------141
649Puolakanaho JuhoWanhan Joen DC21----11----------10-
649Repo ElmoJean Darts21--------------813-
649Pietiläinen VilleMalmin Mestari DC21---------------21-
649Partanen JesseJoki Tikka21---------------912
649Pöllänen MarkoJoro DC21-16-------------5-
649Meuronen AkuLappeenranta DT21-11-6-----------4-
672Kaipainen TommiVihti DC20--------3---63-8-
672Dryer AdamVintti DC20-----------3--314-
672Hyytinen JuhoLempäälän Toivot202-------------1251
672Hosio JyrkiHaku-Tikka204-------4-----210-
672Rontu NikoTridentti20---------------128
672Piira MikkoRöda Darts Club20---------------20-
672Nyberg BenDC Seven Badgers20------------3--17-
672Snellman JariSteissin TK20---------------20-
672Uutela JarkkoDC Tornado20----6---------212-
672Määttänen TuomasKokkola DC20---------------20-
672Lonnakko MarkoVihti DC20---------------20-
672Pelkonen Petri-20-------------16-4-
672Norkola JaniSodankylä DC20---------------20-
672Pakarinen KimmoKiteen DC20---------------20-
672Luoto MarkoKontulan TK20--------------812-
672Aikio JariArctic Circle Darts Club20--14------------6-
672Laaksonen TapioRessu DC20---------------20-
672Lyytikäinen KristianDalton's Darts20----12----------8-
672Kylä-Kaila JuhaCorner DC20---------------20-
672Pönniö PekkaMarski DC20------------3--17-
672Mäkelä KimmoPäkki Darts20---------------20-
672Huopainen MikkoPäkki Darts20---------------20-
672Tervonen MikkoLappeenranta DT20---------------20-
672Kolehmainen JussiLempäälän Toivot20---------------20-
672Rinne ToniPori Darts Club20---------------20-
672Kallioniemi AkuSalo Darts20------------3--17-
672Paju RikuLSD20---------------20-
672Saarinen KaukoHertas DT Vantaa20---------------20-
672Anttila MikaOhari DC20---------------20-
672Timlin JariKannel Tikka20---------------20-
672Sorri HeikkiKiteen DC20----6----------14-
672Tuisku VilleWallRiver DC20------------3-314-
672Porkola VesaLahti DC20--------------164-
672Horila EeroKannel Tikka20------------6--131
672Leva JoonasJoro DC20---------------20-
672Partala JarkkoKokkola DC204--------------412
672Piilokivi TommiPieksämäen Tikkaklubi20163-1-------------
709Nevalainen SamiHarakan Sulat19---------------19-
709Saastamoinen JuhaDC Seven Badgers19---------------181
709Pekkarinen TopiAlppila DC19---------------19-
709Heinonen ElmoBee DC19--------------415-
709Ronkainen MiikaTridentti198----------1---10-
709Huuskonen MarkoElevis DC19---------------181
709Jarvanne MarkusSKT Darts19---------------19-
709Lappalainen SanttuTervan Darts Club19--------------811-
709Ladoga MartHaku-Tikka19---------------19-
709Roiha SamuelPäkki Darts19-7-------------111
709Kranni ErikBrewer's Darts Club19---3-----------151
709Peltonen JuhaSalo Darts19------------3--16-
709Ojanaho JussiMalmin Mestari DC19--------------415-
709Olsen MikkoRaja DC19--8------------11-
709Seitsaari MarkkuPerämeri DC19---3-----------16-
709Silven Mikko-19---------------712
709Lintunen HarriWWDC Jämsä19-----------7---12-
709Savolainen KimmoSatatikka19--------------163-
709Nyrövaara RoniKannel Tikka19---------------19-
709Hurskainen JariChicago Bullseye19---------------19-
709Simi IlpoKannel Tikka19--------------415-
709Hoikka HarriJean Darts19---------------19-
709Salminen ToniJean Darts19---------------181
709Blomqvist Atte-Oskari-19--------5-----86-
709Metsänranta NikoWallRiver DC196--------------13-
709Leino ArttuPori Darts Club1916--------------3-
735Länsivaara HenriTridentti18--------------810-
735Virtanen IlkkaDC JepJep18--------------117-
735Alahäivälä JussiMylly DC18---3----------213-
735Iivonen JoonaHärkä Darts18---------------18-
735Lindqvist RoyJean Darts18---------------18-
735Seppänen AnttiLempäälän Toivot184--------------14-
735Angeria JaakoBunny Hill DC184----------4--433
735Tyrmi IlkkaKanta-Häme Darts18---------------18-
735Uusitupa AriSalo Darts18---------------18-
735Saarinen ToniTridentti1810-------------341
735Henell PekkaIron Darts18---------------18-
735Teittinen Kimmo-18---------------18-
735Jylhä RikuPerämeri DC18---------------18-
735Flink TomiTuoppi DC18---3-----------15-
735Mickelsson JuhaJaska DC18---------------18-
735Salmelainen HenrikBee DC18---------------18-
735Laitinen AriMalmin Mestari DC18---------------18-
735Långström KaroOhari DC18---------------18-
735Still KristianDC Seven Badgers18---------------126
735Torra Miro-18--------------486
735Lähde ArttuWanaja Darts Club18-15-3-------------
735Tilus Janne-18---------------18-
735Sulkakoski JuhaniKannel Tikka18------------3--15-
735Auvinen JanneWanhan Joen DC18----6----------12-
735Viitamäki PasiWanhan Joen DC18----6----------12-
735Nummelin JuhaÄäneseudun Darts184----------8---51
735Hurnanen AnttuCasablanca1874-------------7-
735Gröndahl JarkkoHertas DT Vantaa18------------3--15-
735Hjärtberg SebastianVieska DC18---------------18-
735Pelkonen Sampsa-18----------14----4-
735Uotinen ToniWanhan Joen DC18---612------------
735Ristolainen LasseMDC18---3-----------312
767Hakulinen RudiPressure DC17-----------1--88-
767Kovalainen JuhoKDC17--------6------11-
767Talvensaari SamiKalkku-8217---------------143
767Reinikainen ArttuKIURU DC17---------------17-
767Savolainen PasiLaavu DC17---------------17-
767Laukkanen SamiRessu DC17-----------14---3-
767Gröndahl IsacTeam Wasa Dart Shop17---------------17-
767Nieminen PyryTeam Wasa Dart Shop17---------------17-
767Leppänen ReijoViitasaari Darts Club17---------------17-
767Marttila RistoRessu DC17---------------17-
767Kreivi NikoTeam Darts Kemi17--------------107-
767Harju JuusoSKT Darts17-----------3---14-
767Turunen MikaKokkola DC17---------------17-
767Markkanen KaleviKoukku DC17---3--------3--11-
767Kovero HarriJoro DC17---------------17-
767Willman LassiKeski-Suomi Darts17---------------89
767Vainikka ToniPorvoon Dartsklubi17---------------17-
767Vaaraniemi Teemu-17---------------17-
767Taipalus JuhoWallRiver DC17--------------413-
767Hannusaari JarmoHäjy DC17---------------17-
767Hannusaari JaniHäjy DC17---------------17-
767Salo AlttiImatra Darts17---------------17-
767Niittymäki MikkoLappeenranta DT17-3-------------14-
767Pirtelä JukkaLoviisa Dc17---------------17-
767Sottinen JuusoLappi Darts Club17---------------17-
767Koskinen SimoHärkä Darts17---------------17-
767Ullgren LauriPikkupässi Darts17---------------17-
767Inberg JuhoAurajoki Big Fish17---------------17-
767Hersti AkiBee DC17---------------17-
767Pöyhönen TeroSteissin TK17---------------17-
767Määttänen TomiKanta-Häme Darts17---------------17-
767Heikkinen JuhaMalmin Mestari DC17---------------17-
767Ala-Kokko VikkeGrants DC17---------------116
767Savolainen TeemuHarakan Sulat17---------------143
767Rautaruoho JanneIron Darts1714----------3-----
767Mikkonen SamiJoro DC17---6-----------47
767Isojärvi TuomasKempele DC17-----------6---56
767Mertala PatrickKurvi Darts Club17---------------17-
767Räisänen JukkaTuira DC17------------6--11-
767Salonen JoniSalo Darts17------------6--11-
767Turkia JaniSKT Darts1712--3-----------2-
808Kunnas TeroKasin Tikka164--------------12-
808Rautiainen JuhaKasin Tikka168--------------8-
808Mäyrä EskoTömärin Tikka167-------------81-
808Hirvonen JariDC Tornado16---------------16-
808Tehomaa TomiTupla Team Kangasala16---------------16-
808Heiskanen JukkaKanta-Häme Darts16--------------493
808Nieminen MikkoKanta-Häme Darts16---------------16-
808Ahola Marko26´ers16---------------16-
808Räisänen TeroAlppila DC16---3-----------13-
808Tainio TommiBee DC16--------------412-
808Kauppinen JyrkiKotka DC16---------------16-
808Haapala AlexVieska DC16---------------16-
808Tenkanen AnttiHärkä Darts16------------3--13-
808Karhi AapoHärkä Darts16---------------16-
808Himanka SamiWallRiver DC16------------3--13-
808Dryer StuartVintti DC16---------------16-
808Kunelius JuusoKokkola DC16---------------16-
808Laitinen PasiKanta-Häme Darts16---------------16-
808Salmela Olli007 Darts16---------------16-
808Ala-Ilomäki MiikkaKanta-Häme Darts16--------------313-
808Savolainen EskoWWDC Jämsä16---------------16-
808Jääskeläinen Veli-PekkaLahti DC16---------------16-
808Lång TomiCasablanca16---------------16-
808Hovatov JaniKasin Tikka16---------------16-
808Aksentjeff PetriKontulan TK16---------------16-
808Koivunen TeemuSteissin TK16---------------16-
808Haapalainen AnttiKannel Tikka16---------------16-
808Mykkälä PetriRaja DC16--6--------6---4-
808Tolkkinen MikkoMDC16---3-----------13-
808Pyykkönen TommiTuira DC16------------3--13-
808Kiikka TimoWallRiver DC16---------------16-
808Hiljanen JuhaniMarski DC16---------------16-
808Berghem Andrei-16------------6--46
808Kallio SeveriAurajoki Big Fish16------------3--13-
808Henriksson Anton-16---------------16-
808Huitsi Jani007 Darts16---------------16-
808Havasto MarkkuSörkan tikka16---------------16-
808Ignatius ArtoJoro DC16---------------16-
808Peiponen MarkusWanhan Joen DC16-7-------------9-
808Grönqvist SamiLoviisa Dc16------------3--13-
808Hämäläinen TeppoImatra Darts16---------------16-
808Silvennoinen MikkoSatatikka16---------------16-
808Laukkanen MatiasHarakan Sulat16------------3--103
808Burman TobiasTömärin Tikka168--------------26
808Tasi RanzanyM.O.T.16--------4------12-
808Haavisto JariKilari Darts16---------------16-
808Nenonen IlkkaPori Darts Club16---------------16-
808Sahlström JanJam Darts16-----14--1------1-
808Suomi AtteKannel Tikka16---12-----------4-
808Saukkonen KariWanhan Joen DC16----16------------
808Paavilainen AkiLahti DC16---12-----------4-
808Poikela AkiDarts Club Levi 53116--16--------------
860Rodman KapaAllstars Darts15---------------15-
860Leponiemi JanneKasin Tikka15---------------15-
860Korhonen AkuBee DC15--------------2121
860Nyqvist HannuTerävät15--------------213-
860Saarinen MikoTupla Team Kangasala15---3-----------111
860Hovi JuhaPorvoon Dartsklubi15---------------15-
860Isoranta HeikkiKontulan TK15--------------411-
860Mielonen KaukoDC JepJep15---------------15-
860Meuronen KaapoChicago Bullseye15---------------15-
860Airaksinen MattiBaD C154-------------29-
860Leino KariJean Darts15---------------15-
860Blomster OlliKoski DC15---------------15-
860Hyvärinen AnttiPressure DC15-----------8---61
860Soronen JaakkoTupla Team Kangasala15---------------15-
860Riihimaa MarkusWasa Dart Club154--------------11-
860Kivimäki PetriWasa Dart Club15---------------15-
860Hämäläinen JoniM.O.T.15------------6--9-
860Kettunen TimoWebCamDarts Players15------------6--9-
860Iisakka PasiRaja DC15---------------15-
860Hynynen Veli-TuomasRessu DC15---------------15-
860Hakamaa Kimmo-15---------------15-
860Männistö TapioDC Osman Viikingit15---------------15-
860Laine Jonne-15---------------15-
860Talvensaari AriDarts Vaders15---------------15-
860Saarela JasseKalkku-8215----------8----7-
860Nieminen PetriPori Darts Club15---6-----------9-
860Kuusisto JoonasCorner DC15---------------15-
860Ferm NiclasSalo Darts15---------------15-
860Niemi AtteJam Darts15---------------15-
860Haatanen Toni-15---------------15-
860Koivisto PasiHertas DT Vantaa15---------------15-
860Lindholm ArtoDC Seven Badgers15---------------15-
860Tolonen VilleMDC154--3-----------8-
860Haglund TommyKokkola DC15---------------15-
860Trujillo ReneTridentti1511--------------31
860Anttila MikkoPikkupässi Darts15------------3--12-
860Halonen Aapo-15------------11--4-
860Lehtinen MitroTerävät15---------------312
860Laaksonen MattiSamuli Blues15-12-------------3-
899Saikkala MarkoHarakan Sulat14--------------212-
899Kuitunen EnsioMäntän Seudun Darts14---------------14-
899Rusi ErkkiTervan Darts Club14---------------14-
899Koskelo JuhaPerämeri DC14---------------14-
899Lindroos Marko-14---------------14-
899Jaakkola SimoChicago Bullseye14---------------113
899Piippo Harri007 Darts14---------------14-
899Kouki JanneBaD C14---------------14-
899Tanttu JesseHavurinne Darts Club14---------------113
899Tolvanen VilleSKT Darts14--------------212-
899Mikkola Jukka-PekkaSodankylä DC14---------------14-
899Metsi NikoBaD C143--1-----------10-
899Koho Paavo-14---------------14-
899Kuikka JuhoGrants DC14------------3--11-
899Vauhkonen MikaPieksämäen Tikkaklubi14---------------14-
899Virtanen TeroTömärin Tikka14---------------14-
899Soininen MikkoImatra Darts14---------------14-
899Tuomisto PekkaCasablanca14---------------14-
899Mäenpää TommiWallRiver DC14------------6--8-
899Lehto JussiHäjy DC14---------------14-
899Mäkelä OlliBrewer's Darts Club14-----------7---7-
899Ahola JormaBaD C14---------------14-
899Pellinen Antti-14---------------14-
899Heinonen Henri-14---------------14-
899Tuhkanen Nestori-14------------3-29-
899Helén PekkaOritikka14---------------14-
899Rastas Petri-14---------------14-
899Laaksonen MikaPori Darts Club14---------------14-
899Liimatainen Teemu-14---------------14-
899Räisänen KimTerävät14---------------14-
899Saukkonen Joonas-14---------------14-
899Liukkonen Juha-14---------------14-
899Hartikainen JouniTerävät14---------------14-
899Aro Olli-PekkaOhari DC14--------------410-
899Niemi Olli-MattiArctic Circle Darts Club14--12------------2-
899Rantanen Niko-14---------------14-
899Tommila NikoPieksämäen Tikkaklubi14---------------14-
899Gustafsson HansArchipelago DC14---------------14-
899Grönroos NiklasAurajoki Big Fish14---------------14-
899Laine JanneKannel Tikka14---------------14-
899Timgren KarriKontulan TK14------------11--3-
899Pärnänen TiiaKanta-Häme Darts14---------3--11----
899Hannimäki RamiKanali Nual14---------------14-
899Nahkala Jarno26´ers14---------------14-
899Sivula JuhoSatatikka148--3-----------3-
899Kokko LauriRichard’s Dart148--------------6-
945Henriksson MarkusKalkku-8213---------------112
945Mustajoki OlliIron Darts13-----------63-4--
945Ruottu RoopeVihti DC13---------------13-
945Pernu JuusoAlppila DC13---------------13-
945Seppälä MikkoArchipelago DC13------------3-73-
945Katiska JariMDC13---------------13-
945Rytkönen LasseKontulan TK13--------------283
945Kuosmanen TimoKannel Tikka13---------------13-
945Halonen EeroRichard’s Dart13---------------13-
945Gästgivar SamTeam Wasa Dart Shop13---------------13-
945Rastas TimoViitasaari Darts Club13---------------13-
945Kolehmainen PasiDC Heinola13---------------13-
945Takala SakuTupla Team Kangasala138--------------5-
945Ylikotila JukkaTeam Darts Kemi13---------------13-
945Astikainen Niklas-13-----------3---10-
945Tallqvist TonyJean Darts13---------------13-
945Ahonen ArtoDC Seven Badgers13--------3------73
945Heinonen MikkoMalmin Mestari DC13---------------13-
945Kiema JuliusPressure DC13---------------103
945Laukkanen VilleChicago Bullseye13---------------13-
945Virtanen JanDC Seven Badgers13---------------121
945Tolmunen PekkaYlityö DC13---------------13-
945Valkeinen MikaMalmin Mestari DC13---------------13-
945Kettunen LeoHarakan Sulat13--------1---3--9-
945Ojala OskuKasin Tikka13---------------103
945Saari OssiRichard’s Dart13---------------13-
945Kyrö-Nykänen AnttiRoTikka13--33-----------7-
945Korkeila PeetuKanta-Häme Darts13---------------13-
945Lehtimäki JukkaKanta-Häme Darts13------------3--10-
945Virta VilleHoly Flyers DC13---------------13-
945Laurila EliasPerämeri DC13---3--------3--7-
945Nevala JarmoSiikaisten DC13---------------13-
945Immonen HenriSaimaan Darts13---------------13-
945Aho ToniRenkku Darts13---------------13-
945Kanervo Pasi-13---------------13-
945Sepamägi MadisHöveli DC13---------------13-
945Rouvali AnttiRichard’s Dart13---------------121
945Tolmunen EetuYlityö DC13---------------13-
945Leivoja KariPorvoon Dartsklubi13---------------13-
945Laine TarmoTerävät13---------------13-
945Nousiainen VilleKiteen DC13---------------13-
945Ijäs OssiDalton's Darts13---------------13-
945Seitsaari PerttiMDC13---3-----------10-
945Mickelsson MarkoKanta-Häme Darts13------------3--10-
945Laine TatuKasin Tikka13------------3--10-
945Kyrkkö JoniCorner DC13---------------13-
945Vuorinen Jukka-pekkaKasin Tikka13---------------13-
945Salo JanneKanta-Häme Darts13---------------13-
945Sakeus SamiHarakan Sulat13---------------13-
945Öhman PeterPorvoon Dartsklubi13---------------13-
945Saastamoinen TomiPorvoon Dartsklubi13---------------13-
945Turunen JariKiteen DC13---------------13-
945Rikka AapoBee DC13---------------13-
945Tamminen JoonasTridentti137--------------24
945Tammioksa TimiChicago Bullseye13---------------13-
945Pelkonen PauliPerämeri DC13---------------13-
945Pitkänen MattiMDC138--3-----------2-
945Soininen IisakkiRamin Darts1324-------------43
1003Nurmi JoniTridentti12---------------12-
1003Valldén AnssiTömärin Tikka12---------------12-
1003Määttänen MarkkuKontulan TK12---------------12-
1003Pakomaa MikaKontulan TK12---------------12-
1003Laine JarnoKanta-Häme Darts12---------------12-
1003Ruha JaakkoArctic Circle Darts Club12---------------12-
1003Kangas OskariPressure DC12--------3--3---51
1003Eerikkilä HarriMylly DC12---------------12-
1003Pulkkinen JuusoPlay Darts12---------------12-
1003Määttä ViljamiHarakan Sulat12-----------3---9-
1003Knaapi Veli-MattiKotka DC12---------------12-
1003Varke AnssiProffan Tikka12---------------12-
1003Sirenius LauriHavurinne Darts Club124--------------71
1003Havana JanneVintti DC12---6-----------6-
1003Hakala SeppoLempäälän Toivot12---------------12-
1003Hujanen Petri-12-------------12---
1003Hakkarainen JoukoSisu Darts12---------------12-
1003Nordling MichaelKokkola DC12---------------12-
1003Ahonen SeppoDC Seven Badgers12---------------111
1003Syyrakki TuukkaBunny Hill DC12---------------12-
1003Halén TimoHaku-Tikka12---------------111
1003Malasto SimmuSamuli Blues12-------------3-9-
1003Lähteenmäki LauriKanta-Häme Darts12---------------12-
1003Salonen MarkoLahti DC12---------------12-
1003Korkeamäki RamiCasablanca122--------------10-
1003Johansson AriKotka DC12---------------12-
1003Saldre RaulLappeenranta DT12---------------12-
1003Seppänen PetteriTerva DC12---3-----------9-
1003Puuronen VeijoRessu DC12---------------12-
1003Saarela JanneMylly DC12---------------12-
1003Rosnell TommiPori Darts Club12---------------12-
1003Nylander CaiKeski-Suomi Darts12---------------12-
1003Kerttula KlausMarski DC12--------------75-
1003Patalainen Valentin-12---------------12-
1003Vintervik ThomasPäkki Darts12---------------12-
1003Aalto LauriLappi Darts Club12---------------12-
1003Vilpas VesaAkaa Breakfast Club12---------------12-
1003Reunanen Juha-PekkaBrewer's Darts Club12---------------12-
1003Laine JuusoPori Darts Club12---------------12-
1003Moskajärvi MikaLSD12---------------12-
1003Karru PetteriAurajoki Big Fish12---------------12-
1003Rontti JanneLSD123--------------9-
1003Suikki EetuProffan Tikka12---------------12-
1003Ahola MarkoRöda Darts Club12---------------12-
1003Andersson RobertPorvoon Dartsklubi12---------------12-
1003Husman CasperPorvoon Dartsklubi12---------------12-
1003Urataipale JaakkoSherwood Shankers DC12---------------12-
1003Clément RasmusGrants DC12---------------111
1003Koski Jerry007 Darts12---------------12-
1003Sutela Harri-12---------------12-
1003Hyypiä JouniKanta-Häme Darts12---------------12-
1003Välimetsä ArttuHaku-Tikka12---------------12-
1003Makkonen TimoKiteen DC12---------------12-
1003Lehtiniemi LasseDalton's Darts12------------6--6-
1003Seppälä MarkoJean Darts12---------------12-
1003Sigvart Jari-PekkaJoro DC12---------------93
1003Aspe OskariKannel Tikka12--------3------9-
1003Mäntylä HarrySodankylä DC12---------------12-
1003Kulmala PatrickDC Seven Badgers12---------------111
1003Varpamäki AriKIURU DC12---------------12-
1003Varis OnniImatra Darts12---------------12-
1003Vahlsten JouniSatatikka12---------------12-
1003Ylennysmäki Janne-12---------------12-
1003Kruusvee RaidoKannel Tikka12----------------12
1003Väkiparta NikoPori Darts Club12------------3--9-
1003Kulmala VerneriTeam Darts Kemi124--------------8-
1003Koppanen MikkoVihti DC124--------------8-
1003Blomberg JarnoÄäneseudun Darts12-----------12-----
1003Tamsi SamuliHäjy DC12---------------12-
1003Leinonen AnttiKDC12--------12--------
1003Posti TimiKotka DC12---6-----------6-
1003Niinikoski TuomasRöda Darts Club12---------------12-
1003Martikainen EmilLappi Darts Club12---------------12-
1003Teikari JouniChicago Bullseye12---6-----------6-
1003Eklund JanKannel Tikka12---3-----------9-
1003Makkonen MyrskyBaD C12---3-----------36
1003Lehikoinen Veli-MattiWanhan Joen DC12----6-----------6
1003Silvennoinen LukaPlay Darts12---12-------------
1003Salmi SamuKasin Tikka1211--------------1-
1082Simola AkuKDC11--------3------8-
1082Uusitupa TeemuSalo Darts11---------------11-
1082Laaksonen JuhoBunny Hill DC118---------------3
1082Huomo HarriVihti DC11---------------11-
1082Lammela MiikaAlppila DC11---------------11-
1082Petäjäjärvi KeijoTerävät11--------------47-
1082Jauhiainen LauriKontulan TK11---------------11-
1082Veijonen VisaTridentti11---------------56
1082Harjula JarmoMylly DC11---------------11-
1082Soilas SamuDC Seven Badgers11---------------83
1082Mäkikunnas HarriBaD C11---------------11-
1082Kuusniemi HannuPapana Darts11---------------11-
1082Pirttimaa TapaniVihti DC11---------------11-
1082Haziantoniou MikaelPorvoon Dartsklubi11---------------11-
1082Soininen JoukoVintti DC11---------------11-
1082Lehtiniemi ValtteriDalton's Darts11---------------11-
1082Larikka AriHertas DT Vantaa11------------6--5-
1082Poikonen HannuViitasaari Darts Club11---------------11-
1082Koskinen JanneKotka DC11---------------11-
1082Keskinarkaus JesseArctic Circle Darts Club11---------------11-
1082Juusola TapaniArctic Circle Darts Club11---------------11-
1082Kallela MarkusKempele DC11--------------47-
1082Pitkänen TeemuPori Darts Club11---------------11-
1082Lehtikangas IlkkaPori Darts Club11---------------11-
1082Vimpari VillePori Darts Club11---------------11-
1082Kaukonen ToniSatatikka11---------------11-
1082Lehtonen HenriCorner DC11---------------11-
1082Ek JarmoSalo Darts11---------------11-
1082Vertola HeikkiKannel Tikka11---------------11-
1082Henriksson Rasmus-11---------------11-
1082Vuorre ViliGrants DC11---------------11-
1082Rönn LauriDC Seven Badgers11---------------11-
1082Innilä JaakkoDC Seven Badgers11---------------101
1082Mantila PetriOhari DC11---------------11-
1082Laitinen Timo007 Darts11---------------11-
1082Hemmi AnttiMDC11--------------38-
1082Pelkonen JaakkoRamin Darts11---------------83
1082Laitinen AnttiÄäneseudun Darts11--------------83-
1082Oja ToniSisu Darts11---------------11-
1082Rötkönen Sami-11---------------11-
1082Salminen JariPikkupässi Darts11---------------11-
1082Jukarainen ToniTeisko Darts Club11---------------11-
1082Olkkonen JuhaLappeenranta DT11---------------11-
1082Kuhanen PerttuPori Darts Club11---------------11-
1082Mölsä JoonaHöveli DC11-----8---------3-
1082Grönroos ChrisArchipelago DC11---------------11-
1082Matikainen PasiTuoppi DC11---------------11-
1082Väistö MikaDC Seven Badgers11---------------11-
1082Fagerroos JarnoHarakan Sulat11---------------11-
1082Kytöviita SamiTupla Team Kangasala11--8------------3-
1082Hagman JuhoPlay Darts11---------------11-
1082Janatuinen PessiHarakan Sulat11---------------11-
1082Pasma JoniTeam Darts Kemi11---------------11-
1082Pöllänen VeetiElevis DC11-6-------------5-
1082Snellman PeterSherwood Shankers DC118--------------3-
1082Malén JosiasPori Darts Club114--3-----------4-
1082Luodes LassiJoro DC11-11---------------
1139Hujanen SakuKDC10---6-----------4-
1139Pihlaja KariSalo Darts10---------------10-
1139Kalapudas JaniHuurre DC10---------------10-
1139Heikkilä TeroDalton's Darts10---------------64
1139Miettinen MikoSisu Darts10---------------91
1139Santala JussiWanaja Darts Club10------------3--7-
1139Tuovinen Mikko-10---------------10-
1139Äijälä SamiPori Darts Club10---------------10-
1139Väänänen AkuTahko Darts104--------------6-
1139Nuorala LauriKalajoki Bay DC10---------------10-
1139Nylund AleksiTerävät10---------------10-
1139Vallittu TuomasWWDC Jämsä10---------------64
1139Pirhonen Petri007 Darts10---------------10-
1139Korhonen NinoJoro DC104--------------6-
1139Lattunen JouniSisu Darts10---------------10-
1139Laine AapoJean Darts10---------------10-
1139Merivirta SanteriHarakan Sulat10------------3--7-
1139Spring RoopeTridentti10---------------91
1139Ruppa LassiSörkan tikka10---------------10-
1139Laatikainen JanLempäälän Toivot10---------------10-
1139Kulikoff JoelRichard’s Dart10---------------10-
1139Laitinen LenniArctic Circle Darts Club10---------------10-
1139Hietanen MikaelKannel Tikka10---------------10-
1139Hyyryläinen JukkaMarski DC10---------------10-
1139Rönkä ErikKannel Tikka10------------3--7-
1139Lintula ArtoSatatikka10---------------10-
1139Vartiainen JaniPressure DC10---------------91
1139Venäläinen JanneArctic Circle Darts Club10---------------10-
1139Inkerö SamiArctic Circle Darts Club10---------------10-
1139Junttonen Ville26´ers10---------------10-
1139Paananen JaakkoViitasaari Darts Club10---------------10-
1139Kananen KonstaKalajoki Bay DC10---------------10-
1139Mattsson Robert-10---------------10-
1139Tamminen JaniSKT Darts10---------------73
1139Torvinen MikaKotka DC10---------------10-
1139Golocordin MilanSkan-Tikka10---------------10-
1139Stenbacka JonneJean Darts10---------------10-
1139Paavilainen JukkaLahti DC10---------------10-
1139Väisänen ViliChicago Bullseye10--------1-----45-
1139Luopio ArtoLempäälän Toivot10---------------10-
1139Patama MatiasLappi Darts Club10---------------10-
1139Hiekkalahti JuhoKoski DC10---------------10-
1139Salo JariWanaja Darts Club10---3-----------7-
1139Lehtinen HannuWanaja Darts Club10---------------10-
1139Fagerlund SebastianArchipelago DC10---------------10-
1139Aho TaneliLSD101--------------9-
1139Suontausta RistoAurajoki Big Fish10---------------10-
1139Tikkanen JuhaSatatikka10---------------10-
1139Hautaniemi MikkoProffan Tikka10---------------10-
1139Wahlsten Lars-ErikLSD10---------------10-
1139Koskinen TuomasSherwood Shankers DC10---------------10-
1139Berghem JamiKurvi Darts Club10---------------10-
1139Järvinen PaulHaku-Tikka10---------------10-
1139Jauhiainen PauliRessu DC10---------------10-
1139Hovatov KariJoro DC10---------------10-
1139Koskinen IlpoDC Seven Badgers10---------------10-
1139Mäkinen NikoKanta-Häme Darts10---------------10-
1139Kallio TeijoWebCamDarts Players1010----------------
1139Nieminen RaimoSodankylä DC10---------------10-
1139Paloranta LeoMylly DC10---------------10-
1139Villikka VesaSamuli Blues10-3-1-----------6-
1139Siro MarkoKotka DC10---------------10-
1139Mäkilä JariDalton's Darts10---------------10-
1139Pääkkö AnttiTuoppi DC10---------------10-
1139Vainionpää SamiPori Darts Club10---------------10-
1139Ruhanen MaxSKT Darts10---6-----------4-
1139Jokinen JariJaska DC10---------------10-
1139Aho MikaGrönan DC10---------------10-
1139Huolman MaxKannel Tikka10---------------10-
1139Manni AlekxiBunny Hill DC10---------------64
1139Mikkonen TeroKIURU DC10----------8----2-
1139Joensuu Markus-10---------------91
1139Virtanen TuomasAllstars Darts10---------------10-
1139Laasanen SanteriKoukku DC10---------------10-
1139Mäntyniemi Miika-10---------------10-
1139Virtanen TommiLappeenranta DT10---------------10-
1139Rekola JuhoWanaja Darts Club10---6-----------4-
1139Penttilä HenrikPorvoon Dartsklubi10---------------10-
1139Lönnqvist ToniPorvoon Dartsklubi10-4-------------6-
1139Pietarinen HarriChicago Bullseye10---6-----------4-
1139Erola JaniArctic Circle Darts Club10--9------------1-
1220Tehomaa EeroAllstars Darts9---------------81
1220Hannus JukkaKDC9---6-----------3-
1220Kainulainen JukkaKDC9---------------9-
1220Hietamies RoopeDC Tornado9---------------9-
1220Richmond PaulVihti DC9---------------9-
1220Sillanpää JoonasBrewer's Darts Club9---------------9-
1220Koivuperä JanneArctic Circle Darts Club9------------3--6-
1220Hämäläinen AnttiDalton's Darts9---------------9-
1220Taavila ArtoBaD C9---------------9-
1220Isoniemi AkiVieska DC93--------------6-
1220Kontiainen JukkaTuira DC9---------------9-
1220Bubinskis EdgarsJoro DC9------------6--3-
1220Pöyhönen HeikkiSisu Darts9---------------9-
1220Hämäläinen JukkaKotka DC9---------------9-
1220Eloranta SanttuDC Tornado9---------------9-
1220Kärkkäinen TommiWallRiver DC9--------------324
1220Kilpinen Teemu-9---------------81
1220Laakso PeteJean Darts9---------------9-
1220Herttuainen JukkaHarakan Sulat9---------------9-
1220Välimaa MikaRoTikka9--3------------6-
1220Bergman EliasArctic Circle Darts Club9--6------------3-
1220Pitkänen TuomasBee DC9---------------9-
1220Malinen RoopeGrants DC9---------------9-
1220Äl EskoRichard’s Dart9---------------9-
1220Lehtikuusi NikoKannel Tikka9---------------9-
1220Vertanen TimoÄäneseudun Darts9--------------261
1220Lindström TomiSalo Darts9---------------9-
1220Klasila PekkaTyrnävä DC9---------------9-
1220Dahl ToniRessu DC9---------------9-
1220Kallioniemi NuuttiSisu Darts9---------------9-
1220Kartonen RomiOritikka9---------------9-
1220Heino JanneDC Osman Viikingit9---------------9-
1220Virtanen TeroKanali Nual9---------------9-
1220Leivo HenrikLappeenranta DT9---------------9-
1220Saikkonen MikkoSKT Darts9---------------9-
1220Laitinen MikkoImatra Darts9---------------9-
1220Piispanen JaniDC Heinola9---------------9-
1220Ek JesseKotka DC9---1-----------8-
1220Hietamies SamiRepe Darts9---------------9-
1220Koskela JereTömärin Tikka9---------------63
1220Savijoki TuomasBrewer's Darts Club9---------------81
1220Haaparanta ToniKoski DC9---------------9-
1220Schroderus TeemuCorner DC9---------------9-
1220Jortikka MikaSamuli Blues9---------------9-
1220Zetter MaxArchipelago DC9---------------9-
1220Tuomaala SamiM.O.T.9---------------9-
1220Karjalainen UpaOhari DC9---------------9-
1220Heino HeikkiHertas DT Vantaa9---------------9-
1220Erkkilä AkiDC Seven Badgers9---------------9-
1220Laine JaniKannel Tikka9---------------9-
1220Lundström LariKannel Tikka9---------------9-
1220Aholainen PasiJoro DC9---------------9-
1220Aho MatiasKannel Tikka9---------------9-
1220Mäkelä PaavoKotka DC9---------------9-
1220Leppänen SakariVieska DC9---------------9-
1220Saarinen MarkoKasin Tikka9---------------9-
1220Hyrske ArttuVihti DC9---------------9-
1220Pennanen JereHärkä Darts9---------------9-
1220Kinnari OlliVihti DC9-----------4---5-
1220Tschesmenski JarmoLaavu DC9---------------9-
1220Ahola NikoKalajoki Bay DC9---------------9-
1220Vallin NicoBrewer's Darts Club9---------------9-
1220Kulmanen NiklasBrewer's Darts Club9---------------9-
1220Huhtaniemi ToniVALHALLA Darts Club92-----------3--4-
1220Harju HannuTridentti9---------------9-
1220Kallio SanteriAurajoki Big Fish9---------------9-
1220Taimisto Tommi-9---------------63
1220Sillanpää RikuTeisko Darts Club9---------------9-
1220Fresenius KariSalo Darts9---------------9-
1220Huovila MarkoKoukku DC9---------------9-
1220Kainulainen MarkoSatatikka9---------------9-
1220Tamminen SamuTridentti9---------------63
1220Koskinen JaniBaD C9---------------9-
1220Salonen PantsoChicago Bullseye9---------------9-
1220Valo HenriHavurinne Darts Club9---------------9-
1220Rissanen PanuTeam Darts Kemi9---------------9-
1220Meriläinen RoopeChicago Bullseye9---3-----------6-
1220Toivonen JariPori Darts Club9---6-----------3-
1220Heikkonen JesseLahti DC9---6-----------3-
1220Räsänen JuliusIron Darts92--3-----------4-
1220Lehtisalo KariTeisko Darts Club98--------------1-
1220Manssila VesaRöda Darts Club9---------------36
1220Saukkonen JimiLappi Darts Club96--------------3-
1303Falck AriVihti DC8---------------8-
1303Nisula EetuACDRDarts8---------------53
1303Lund AapoGrants DC8---------------8-
1303Nikunen ValtteriRichard’s Dart8---------------8-
1303Ruonala MasaVintti DC8------------6--2-
1303Niemi JariKanta-Häme Darts8---------------8-
1303Makkonen NiklasPlay Darts8---------------8-
1303Määttä RikuVihti DC8---------------8-
1303Krokberg TeemuDC Seven Badgers8---------------8-
1303Heikkilä HenriKanta-Häme Darts8---------------8-
1303Wallin JoakimTeam Wasa Dart Shop8---------------8-
1303Määttä TommiKDC8---------------8-
1303Koimäki MikkoVihti DC8---------------8-
1303Avik TaaviDC Seven Badgers8---------------8-
1303Myllyntaus JoelKeski-Suomi Darts8---------------71
1303Kauppi VilleRaDar DC8--6------------2-
1303Niemi JaniTuoppi DC8---------------8-
1303Hepoviita VilleTerva DC8---------------8-
1303Heikkilä JariKalajoki Bay DC8---------------8-
1303Huittinen ArttuMalmin Mestari DC8---------------8-
1303Haapaniemi Miika-8---------------62
1303Lehtinen RaunoDalton's Darts8---------------71
1303Eerikkilä MikkoBaD C8---------------8-
1303Hellgren RickyVihti DC8---------------8-
1303Nyberg RobinSteissin TK8------------3--5-
1303Asikainen KariJam Darts8---------------8-
1303Knuutila JonneMylly DC8---------------8-
1303Vesterinen NiklasWWDC Jämsä8-----------33--2-
1303Olsson Niro-8---------------8-
1303Karbin PasiSatatikka8---------------8-
1303Kivinen VeetiSiikaisten DC8---------------8-
1303Lahtinen JuhaTerva DC8---------------8-
1303Partonen Saku26´ers8---------------8-
1303Suihkonen TommiHäjy DC8---------------8-
1303Laurila RikuHäjy DC8---------------8-
1303Karvinen JoniWallRiver DC8---------------8-
1303Isokorpi VillePori Darts Club84--------------4-
1303Auvinen ErikBaD C8---------------8-
1303Noponen Severi-8---------------8-
1303Sjöholm JyriPori Darts Club8---------------8-
1303Nieminen RoopePori Darts Club8---3-----------5-
1303Parviola HeikkiKalkku-828---------------8-
1303Koivunen KimmoSatatikka8---------------8-
1303Hautakorpi JuhaJaska DC8---------------8-
1303Erkko AriHärkä Darts8---------------8-
1303Virtanen VilleAurajoki Big Fish8---------------8-
1303Oksanen TommiAurajoki Big Fish8---------------8-
1303Palovesi HenriOhari DC8---------------8-
1303Virtanen SamuliSherwood Shankers DC8---------------8-
1303Lindström JaniSherwood Shankers DC8---------------8-
1303Tyyskä HenriPorvoon Dartsklubi8---------------8-
1303Siukkola TeemuBee DC8---------------8-
1303Lindfors RasmusBee DC8---------------8-
1303Lajunen HarriPlay Darts8---------------8-
1303Savolainen PetriMarski DC8------------3--5-
1303Palomäki JannePieksämäen Tikkaklubi8---------------8-
1303Stockus JanKannel Tikka8---------------8-
1303Koponen TonyDC JepJep8---------------8-
1303Romberg HarriTerävät8---------------8-
1303Kamppari PasiTridentti8---------------8-
1303Salmela SeveriBee DC8---------------8-
1303Järvitalo JoniTyrnävä DC8---------------8-
1303Makkonen MikaKiteen DC8---------------8-
1303Ihlberg MikaPorvoon Dartsklubi8---------------8-
1303Juntunen MikkoTerva DC8---------------8-
1303Karhu Jani26´ers8---------------8-
1303Smal MiikaImatra Darts8---------------8-
1303Hoseus PekkaKasin Tikka8---------------8-
1303Vuorenpää JuhaM.O.T.8---------------8-
1303Enqvist ArsiLSD8-3-------------5-
1303Nummenranta MattiKanta-Häme Darts8---------------8-
1303Koponen VilleGrants DC8---------------8-
1303Stenstrand Jesper007 Darts8---------------8-
1303Inkeroinen LenniPorvoon Dartsklubi8---------------8-
1303Pirttijoki SamiTömärin Tikka8---------------8-
1303Mattsson Evert-8--------1------7-
1303Kauppi AnttiRepe Darts8---------------8-
1303Selenius PeterGrönan DC8---------------8-
1303Harjunniemi KariLempäälän Toivot8---------------8-
1303Aho MarkusKontulan TK8---------------53
1303Lohela JonniVintti DC8---------------26
1303Lehtola MikkoTupla Team Kangasala8---------------8-
1303Alatalo MarkoWanhan Joen DC8----8------------
1303Holopainen JoneArctic Circle Darts Club8--8--------------
1303Rintalahti JamiHäjy DC88----------------
1303Isoniemi VillePerämeri DC8---6-----------2-
1303Kosonen JoniHertas DT Vantaa84--------------4-
1303Savolainen JussiHuurre DC88----------------
1391Salo KimmoVihti DC7--------------25-
1391Autio HenriKIURU DC7---------------7-
1391Aspegren VilleVintti DC7---------------7-
1391Mikkonen NilsArctic Circle Darts Club7---------------7-
1391Kyngäs KimHarakan Sulat7---------------7-
1391Vuorikoski AslakPorvoon Dartsklubi7---------------7-
1391Simola Eetu-7---------------61
1391Honkala RistoVieska DC7---------------7-
1391Kujala PenttiMalmin Mestari DC7---------------7-
1391Liimatainen TimoPieksämäen Tikkaklubi7---------------43
1391Hetekorpi MarkusDarts587---------------7-
1391Hinrikus AinDC Tornado7------------3--4-
1391Puustinen NikoElevis DC7---------------7-
1391Porkka SamuelVieska DC7---------------7-
1391Lipponen JanneViitasaari Darts Club7---------------7-
1391Holmberg Kevin-7---------------7-
1391Toivainen JustusKempele DC7---3-----------4-
1391Snow PietariVihti DC7---------------43
1391Saurento NikoVieska DC7---------------7-
1391Reinikainen TeroVieska DC7---------------7-
1391Tammela AleksiLempäälän Toivot7---------------7-
1391Heiska MiikkaTyrnävä DC7---------------7-
1391Knihtilä JanTeam Darts Kemi7---------------7-
1391Kaikkonen HenriTridentti7------------3--4-
1391Juola JanneKalajoki Bay DC7---------------7-
1391Hietalahti HarriCasablanca7---------------61
1391Scharin Valtteri-7---------------7-
1391Kiiski JuhaPäkki Darts7---------------7-
1391Jylhämaa JokkeLahti DC7---------------7-
1391Hed JonnePori Darts Club7---------------7-
1391Aurio AleksiKanali Nual7---------------7-
1391Paakki PerttiSatatikka7---------------7-
1391Rannikko JasuArchipelago DC7---------------7-
1391Siivonen AleksiArchipelago DC7---------------7-
1391Savolainen MarkkuJaska DC7---------------7-
1391Ahola JaniMaran Tikka7---------------7-
1391Wathen JarmoHertas DT Vantaa7---------------7-
1391Tiainen AriTapulin Darts Team7---------------7-
1391Pesonen Viktori-7---------------7-
1391Cleve Rasmus-7---------------7-
1391Renvall AleksiPorvoon Dartsklubi7---------------7-
1391Hartikainen HeikkiWanhan Joen DC7---------------7-
1391Heikkinen VilleBunny Hill DC7---------------7-
1391Mäkinen JuliusTerävät7---------------7-
1391Kinnunen JanneAlppila DC7---------------7-
1391Kylmäniemi JesseKalajoki Bay DC7--------------43-
1391Lindström RistoKoukku DC7---------------7-
1391Ahola Leevi-7------------3-4--
1391Puntanen MikkoDC Tornado7---------------7-
1391Valli MikaDC Seven Badgers7---------------7-
1391Ala-Nissilä ValtteriSatatikka7--------------25-
1391Hyökyvaara JartoKoski DC7---------------7-
1391Kinnunen JanneSKT Darts7---------------7-
1391Havana JukkaTerva DC7---------------7-
1391Knuutila SamuliMylly DC7---------------7-
1391Ansamaa Juha10-Darts7---------------7-
1391Suurnäkki IsmoSKT Darts7---------------7-
1391Pöntinen Reijo-7---------------7-
1391Stenbacka ToniDC Osman Viikingit7------------3--4-
1391Sinervo JaakkoLSD73--------------4-
1391Räfsten Teemu-7---------------7-
1391Ketonen OlliKanta-Häme Darts7---------------7-
1391Ilonen TomiKannel Tikka7---------------7-
1391Liimatainen HannuDC Tornado7---------------7-
1391Hartikainen TimoRamin Darts7---------------43
1391Makkonen MiikkaVihti DC7---------------7-
1391Ruohoniemi Saku-7------------3--31
1391Ylitalo PetriSodankylä DC7--61-------------
1391Kulmala JarkkoTridentti7---------------7-
1391Havela TommiBunny Hill DC7-----------33---1
1391Yrjänäinen AroAlppila DC7------------3--4-
1391Rikkonen JanneSKT Darts7---------------7-
1391Tiainen KariSaimaan Darts7---------------7-
1391Peltonen Pentti-7---------------7-
1391Mäkelä Juha007 Darts7---------------7-
1391Karppinen JuhaRaja DC7---------------7-
1391Laakkonen VilleWanhan Joen DC7---------------7-
1391Vuorinen JariPori Darts Club7---------------7-
1391Laatikainen VilleHertas DT Vantaa7--------3------4-
1391Malkamäki JussiDC Seven Badgers7---------------7-
1391Rantanen JussiVihti DC7---6-----------1-
1391Aho PetriMDC7---6-----------1-
1391Toivoniemi TeemuVintti DC7---6-----------1-
1391Ketola ValtteriTridentti7---------------43
1391Kauppinen NikoHaku-Tikka7---3-----------4-
1391Leskinen EetuRaDar DC7--3------------4-
1391Lyhykäinen MarkoPogostan Tikka7-7---------------
1391Niittynen NiiloTeisko Darts Club74--------------3-
1391Mäkelä TatuWallRiver DC74--------------3-
1480Pulkkinen DaniLaavu DC6---------------6-
1480Niskanen JanneLaavu DC6---------------6-
1480Sandberg RasmusLSD6---------------6-
1480Hakala Sami007 Darts6---------------6-
1480Tenhunen SauliKIURU DC6---------------6-
1480Varsanpää HeikkiWasa Dart Club6---------------6-
1480Paija PetriTridentti6---------------6-
1480Rautiainen AnteroViitasaari Darts Club6---------------6-
1480Kanerva LucasKanta-Häme Darts6---------------6-
1480Järvenpää Kristian-6---------------6-
1480Salonen MarkkuWWDC Jämsä6---------------6-
1480Fagerström KasperOhari DC6---------------6-
1480Piippo JarmoKIURU DC6---------------6-
1480Rautiainen ToniBaD C6--------------33-
1480Leppäjärvi ToniKalkku-826---------------6-
1480Joukanen ToniKoukku DC6---------------6-
1480Lindholm TomVihti DC6---------------6-
1480Nivala NikoTridentti6---------------6-
1480Ahonen VillePressure DC6---------------6-
1480Tapio VeijoWallRiver DC6---------------6-
1480Peltomaa JaniHärkä Darts6---------------6-
1480Pohjalainen PetriHärkä Darts6---------------6-
1480Kallio ArtoCasablanca6---------------6-
1480Lampela JoniTeam Darts Kemi6---------------6-
1480Vähä Janne-6---------------6-
1480Korpua JyrkiMDC6---------------6-
1480Laurila Arto-6---------------6-
1480Airaksinen Veli-PekkaElevis DC6---------------51
1480Frilander HenriMarski DC6---------------6-
1480Ravattinen JussiKoukku DC6---------------6-
1480Walander DennisLoviisa Dc6---------------6-
1480Puisto TuomasPori Darts Club6---------------6-
1480Ketola KonstaDC Osman Viikingit6---------------6-
1480Kallio JarmoKalkku-826---------------6-
1480Tihumäki TuomasBrewer's Darts Club6---------------6-
1480Tervo MiskaVALHALLA Darts Club6---------------6-
1480Junttila OnniKoski DC6---------------6-
1480Lundgren JanPori Darts Club6---------------6-
1480Penttilä SanttuJaska DC6---------------6-
1480Hiltunen Aleksi-6---------------6-
1480Karbin JuhaSatatikka6---------------6-
1480Vartiainen RoopePikkupässi Darts6---------------6-
1480Lipsanen JereBaD C6---------------6-
1480Pakarinen MikaSörkan tikka6---------------6-
1480Wasiljeff JoelRichard’s Dart6---------------6-
1480Pietikäinen NikoRessu DC6---------------6-
1480Kotajärvi AnttiMarski DC6---------------6-
1480Penttinen Timo-6---------------6-
1480Tallqvist TorstiJean Darts6---------------6-
1480Kaski MikkoTuira DC6---------------6-
1480Bäck MattiasArchipelago DC6---------------6-
1480Airaksinen JanneRessu DC6-6---------------
1480Himanka VilleWallRiver DC6---------------6-
1480Helenius JereSalo Darts6---------------6-
1480Tiirikainen MikkoElevis DC6---------------6-
1480Paananen JanneKeski-Suomi Darts6---------------6-
1480Brusila JanneSKT Darts6--------------24-
1480Tiilikainen VesaJean Darts6--------------42-
1480Hirvonen TimoChicago Bullseye6---6-------------
1480Kalpio Niko-6---------------6-
1480Hellberg JarmoKoukku DC6---------------6-
1480Nykänen AleksiTupla Team Kangasala6---------------6-
1480Uusitalo UnskiTerävät6---------------6-
1480Immonen Hannu-6---------------6-
1480Valjakka SeppoPapana Darts6---------------6-
1480Särkioja MikaTyrnävä DC6---------------6-
1480Lappalainen LariKIURU DC6---------------6-
1480Mattila TanjaTömärin Tikka6---------------6-
1480Sandqvist Juha10-Darts6---------------6-
1480Viitakoski ToniCasablanca6---------------6-
1480Paloluoto RasmusKanali Nual6---------------6-
1480Lassila AkiKoukku DC6---------------6-
1480Toijonen HarriMarski DC6---------------6-
1480Harju EetuSKT Darts6---------------6-
1480Tiainen KaiLappeenranta DT6---------------6-
1480Koski AleksiPori Darts Club6---------------6-
1480Aakula TeemuProffan Tikka6---------------6-
1480Aho JarnoGrönan DC6---------------6-
1480Teinilä JukkaKanta-Häme Darts6---------------6-
1480Kasari JoonaSherwood Shankers DC6---------------6-
1480Avonius MattiRamin Darts6---------------6-
1480Raninen VesaRamin Darts6---------------6-
1480Rautio KalleArctic Circle Darts Club6---------------6-
1480Ilonen SamiKannel Tikka6---------------6-
1480Lahtinen JoonasDC Osman Viikingit6---------------6-
1480Ojala TeemuSKT Darts6---3-----------3-
1480Enbäck MikkoTapulin Darts Team6---------------6-
1480Veberson GunnarTartu Dartsiklubi6----------------6
1480Grönlund Mikael-6------------3--3-
1480Muurainen JussiKanta-Häme Darts6---------------6-
1480Nuora TomiPlay Darts6---------------6-
1480Vigelius JarnoLSD6---------------33
1480Laurikainen EetuKeski-Suomi Darts6------------6----
1480Hell Kari-6------------6----
1480Stepanoff LauriArctic Circle Darts Club6---------------6-
1480Salonen EinoTömärin Tikka6---------------33
1480Tiainen MikkoSteissin TK6---------------6-
1480Mannila MauriHäjy DC6---------------6-
1480Kosonen MikaLappeenranta DT6---------------6-
1480Valkama MarkoKasin Tikka6---------------6-
1480Törnqvist Rickie-6---------------6-
1480Nyyssönen MikkoRessu DC6---------------6-
1480Eväkoski JiriIron Darts6-3--------------3
1480Koskimies Petri-6---------------6-
1480Walta MarkusDC Tornado6---------------6-
1480Kastikainen JoukoRichard’s Dart6---------------33
1480Styrman TeemuKokkola DC6---------------6-
1480Blomfelt Robert-6---------------6-
1480Eskonen ReinoSkan-Tikka6---------------6-
1480Neuvonen MarkoGrönan DC6---------------6-
1480Javanainen PetriDC Tornado6---------------6-
1480Näkki Petri-6---------------6-
1480Karttunen KalleBaD C64--------------2-
1480Luoma-aho OsmoPorvoon Dartsklubi6---------------6-
1480Pääkkö OskariTömärin Tikka6----------------6
1480Kuivalainen MikkoWanhan Joen DC6----6------------
1480Kakkonen TopiJoki Tikka6----6------------
1480Soinio JoseMäntän Seudun Darts64--------------2-
1480Kaasinen MarkoRamin Darts6----------------6
1480Kurkinen RamiAlppila DC6---3-----------3-
1480Ahola KasperiHuurre DC6---3-----------3-
1480Jounila LarsHarakan Sulat6---3-----------3-
1480Ukonmaanaho JanneMDC6---6-------------
1480Taipola ToniSodankylä DC6--6--------------
1480Hakanen OlliTupla Team Kangasala6---------------6-
1480Velin HenriRamin Darts6---------------33
1480Mäenpää MiroHertas DT Vantaa62--------------4-
1480Laurila Oskari-66----------------
1608Aaltonen ArtoKoski DC5---------------5-
1608Lohipuro JussiTridentti5---------------5-
1608Saastamoinen SanteriLaavu DC5---------------5-
1608Kilponen PekkaSotsi DC5---------------5-
1608Mäkelä Teemu-5---------------5-
1608Pyhälä JuusoAlppila DC5---------------5-
1608Kaksonen JaniProffan Tikka5---------------5-
1608Mondolin SamiSatatikka5--------------23-
1608Karppinen Markus-5---------------5-
1608Mäkinen KimmoTömärin Tikka5---------------5-
1608Hämäläinen HenriJam Darts5---------------5-
1608Pietikäinen JuhaHertas DT Vantaa5---------------5-
1608Heinemaa MikaDC Seven Badgers5---------------5-
1608Vehniäinen JarkkoRessu DC5---------------5-
1608Haavisto TomiWasa Dart Club5---------------5-
1608Lapinsalo JoniKannel Tikka5---------------23
1608Koskinen RaunoDC Heinola5---------------5-
1608Lahtinen MikaDalton's Darts5---------------5-
1608Laulainen JariBaD C5---------------5-
1608Lehtola TommiBee DC5---------------5-
1608Valtavaara PasiOhari DC5---------------5-
1608Paasikallio TatuSisu Darts5---------------41
1608Väisänen SakuPieksämäen Tikkaklubi5---------------5-
1608Kärkkäinen MarkoKIURU DC5---------------5-
1608Jokinen SebastianKurvi Darts Club5---------------5-
1608Mäkipere ToniSatatikka5---------------5-
1608Huhtala MakeWWDC Jämsä5---------------5-
1608Ijäs JoniDarts Club Levi 5315---------------5-
1608Alekseev Aleksandr-5---------------5-
1608Ylivallo MarkusRaja DC5---------------5-
1608Perkiö VilleMDC5---------------5-
1608Vahtola MattiMDC5---------------5-
1608Helander Jarno26´ers5---------------5-
1608Tähtinen EetuWWDC Jämsä5---------------5-
1608Hongisto KajKalajoki Bay DC5---------------5-
1608Nylander KariCasablanca5---------------5-
1608Luukkonen AriImatra Darts5---------------5-
1608Raijas JoonaImatra Darts5---------------5-
1608Paakkinen Petri-5---------------5-
1608Tynkkynen SanteriImatra Darts5---------------5-
1608Tiainen JukkaImatra Darts5---------------5-
1608Pakkanen Marko-5---------------5-
1608Sillanpää JouniDC Osman Viikingit5---------------5-
1608Lappalainen Jouni-5---------------5-
1608Nylund JarkkoPori Darts Club5---------------5-
1608Tapiola MikaPori Darts Club5---------------5-
1608Friman KariSatatikka5---------------5-
1608Ketola Onni-5---------------5-
1608Ekblom KristianAurajoki Big Fish5---------------5-
1608Siirtola MarkkuHarakan Sulat5---------------5-
1608Savolainen EskoSteissin TK5---------------5-
1608Virtanen Tom-5---------------5-
1608Kortelainen Juha007 Darts5---------------5-
1608Oksala Nooa-5---------------5-
1608Komppa PekkaTerävät5---------------5-
1608Hännikäinen JaniLaavu DC5---------------5-
1608Mäkinen Tomi26´ers5---------------5-
1608Mattila IlpoRaDar DC5---------------5-
1608Pyhältö JukkaDC Seven Badgers5---------------5-
1608Korhonen Jani-MarkusLaavu DC5---------------5-
1608Ollonqvist AapoWanaja Darts Club5--------------23-
1608Harju JoonasSodankylä DC5---------------5-
1608Nykänen JukkaRoTikka5---------------5-
1608Kynsilehto NikoWallRiver DC5---------------5-
1608Wikholm MiikkaKanali Nual5---------------5-
1608Tikka ToniTeisko Darts Club5---------------5-
1608Ruotsalainen ToniVALHALLA Darts Club5---------------5-
1608Sandholm Petri-5---------------23
1608Laaksonen SamuPori Darts Club5---------------5-
1608Rokala OliverArchipelago DC5---------------5-
1608Lindroth LassePikkupässi Darts5---------------5-
1608Hyvönen PekkaBee DC5---------------5-
1608Latvala ToniCasablanca5---------------5-
1608Laaksonen Mika-5---------------5-
1608Jusi LauriRöda Darts Club5------------3--2-
1608Ala-Nissilä Aleksi-5---------------5-
1608Luoma OttoGrants DC5---------------5-
1608Korhonen JussiLaavu DC5---------------5-
1608Närhi MikkoSotsi DC5---------------5-
1608Soininen JouniChicago Bullseye5---------------5-
1608Juhola JereTridentti5---------------5-
1608Grönman JiriPori Darts Club5---------------5-
1608Tervalammi ToniTömärin Tikka5---------------5-
1608Huotari JeremiTeisko Darts Club5---------------5-
1608Ojala MiroWasa Dart Club5---------------5-
1608Heiskanen AnttiTahko Darts5---------------5-
1608Huotari EetuPori Darts Club5---------------5-
1608Virtanen JannePorvoon Dartsklubi5---------------5-
1608Puosi MikkoProffan Tikka5---------------5-
1608Vähäkuopus TeijoVintti DC5---------------5-
1608Järvinen ValtteriBrewer's Darts Club5---------------5-
1608Nuorteva NikoWanaja Darts Club5-1-------------4-
1608Poikonen SakuKanta-Häme Darts5---------------5-
1608Luukkonen MarttiM.O.T.5---------------5-
1608Myllynen MiikaImatra Darts5---------------5-
1608Räsänen AkiKoukku DC5---------------5-
1608Kilpeläinen HeikkiGrönan DC5---------------5-
1608Lindman JanneLSD51--------------4-
1608Suvilaakso JonneMatsi Darts54---------------1
1608Merivuori JerryWanhan Joen DC5---------------23
1608Räästi RasmusSKT Darts5---3-----------2-
1608Poikela MarkusSodankylä DC5---3-----------2-
1608Joutsen VisaWallRiver DC52--------------3-
1608Korhonen JoonasLappeenranta DT5---3-----------2-
1608Hernesniemi SakariOritikka51--------------4-
1608Asikainen NikoJoro DC5-4-------------1-
1608Lappeteläinen KristianTahko Darts52--------------3-
1715Aaltonen NikoHarakan Sulat4---------------4-
1715Pihlajaniemi SamiKasin Tikka4---------------4-
1715Alm Mikko-4---------------4-
1715Lehtinen KimmoLempäälän Toivot4---------------4-
1715Laine JoonaVintti DC4---------------4-
1715Nikula JanneVintti DC4------------3--1-
1715Myllymaa Lauri-4---------------4-
1715Jäntti JoniPlay Darts4---------------4-
1715Latva HeikkiPori Darts Club4---------------4-
1715Väisänen MiikaPieksämäen Tikkaklubi4---------------4-
1715Teräväinen KariDC Heinola4-------------3-1-
1715Kangas TeemuTupla Team Kangasala4---------------4-
1715Hakanen AapoTömärin Tikka4---------------4-
1715Schalin CisseHavurinne Darts Club4---------------4-
1715Reinberg TarmoJam Darts4---------------4-
1715Kimutai DanielTuira DC4---------------4-
1715Jormanainen Veli-PekkaKurvi Darts Club4---------------4-
1715Kandelin LasseRöda Darts Club4---------------4-
1715Wessberg RauliJean Darts42-------------2--
1715Glase LucaPressure DC4---------------4-
1715Ruismäki Vesa-MattiRoTikka4---------------4-
1715Rahijärvi JariM.O.T.4---------------4-
1715Paunila Feliks-4---------------4-
1715Nieminen PetriSodankylä DC4---------------4-
1715Perkkiö MiroMDC4---------------4-
1715Nousiainen JouniRessu DC4---------------4-
1715Kareinen TuomasPieksämäen Tikkaklubi4---------------4-
1715Kulmala JanneCasablanca4---------------4-
1715Hietamäki MatiasWebCamDarts Players4---------------4-
1715Leija Juha-4---------------4-
1715Salama Sami-4---------------4-
1715Toivonen KirsiRenkku Darts4---------------4-
1715Virtanen TeemuBrewer's Darts Club4---------------4-
1715Mäkelä ViliBrewer's Darts Club4---------------4-
1715Björksten NikoLempäälän Toivot4---------------4-
1715Hosio JasuPori Darts Club4---------------4-
1715Pohjalainen Janne-4---------------4-
1715Numminen NestoriAurajoki Big Fish4---------------4-
1715Kamlin KristianArchipelago DC4---------------4-
1715Backlund NicoArchipelago DC4---------------4-
1715Hellström DennisArchipelago DC4---------------4-
1715Tapani TimoProffan Tikka4---------------4-
1715Silvennoinen EsaSteissin TK4---------------4-
1715Honkanen JereRöda Darts Club4---------------4-
1715Espo ElmeriGrants DC4---------------4-
1715Karenius Mika-4---------------4-
1715Pokkinen EeroGrants DC4---------------4-
1715Karjalainen SamiJoro DC4---------------4-
1715Lappalainen MarkusPlay Darts4---------------4-
1715Leskinen JarkkoDC Seven Badgers4---------------4-
1715Uuspelto Jooel-4---------------4-
1715Peltola KeijoDC Heinola4---------------4-
1715Tikkanen VesaPerämeri DC4---------------4-
1715Pietilä SamiVieska DC4---------------4-
1715Räisänen JuhaTerävät4---------------4-
1715Himanka LauriM.O.T.4---------------4-
1715Mäkinen Juti-4---------------4-
1715Mutenia JoukoSodankylä DC4---------------4-
1715Hämäläinen LauriHoly Flyers DC4---------------4-
1715Kantola JuhoArctic Circle Darts Club4---------------4-
1715Pietarila AnttiTuira DC4---------------4-
1715Lauri PasiVieska DC4---------------4-
1715Perttula Ville-veikkoKansas Citi Darts Club4---------------4-
1715Korkiamäki ToniCasablanca4---------------4-
1715Sormunen HannuImatra Darts4---------------4-
1715Vesala Mikko-4---------------4-
1715Nikkanen JereBrewer's Darts Club4---------------4-
1715Tihumäki TopiasBrewer's Darts Club4---------------4-
1715Laaksonen OssiPori Darts Club4---------------4-
1715Päivärinta PetriLappi Darts Club4---------------4-
1715Kinnunen JereGrönan DC4---------------4-
1715Nummelin AnttiSatatikka4---------------4-
1715Lifländer EevertKotka DC4--------3------1-
1715Leivoja Ron-4---------------4-
1715Karhu Olli-PekkaWanhan Joen DC4---------------4-
1715Hakala SamuliRamin Darts4---------------4-
1715Sjöholm AnttiHertas DT Vantaa4---------------4-
1715Manner Sami-4---------------4-
1715Lybeck JereVintti DC4---------------4-
1715Hakulinen Markus007 Darts4---------------4-
1715Häätylä Janette26´ers4---------------4-
1715Sarkkinen MarcoTuira DC4---------------4-
1715Mikkola EemilPorvoon Dartsklubi4---------------4-
1715Joensuu KariTerva DC4---------------4-
1715Fahlsten Rasmus-4---------------4-
1715Soini MarkkuVintti DC4---------------4-
1715Palomäki JariOhari DC4---------------4-
1715Kareinen OnniPieksämäen Tikkaklubi4---------------4-
1715Tuupanen AlexVihti DC4---------------4-
1715Kuutti Lauri-4---------------4-
1715Nykänen ArttuMDC4---3-----------1-
1715Hamunen PeteOhari DC4---------------4-
1715Vähä Henri-4---------------4-
1715Alapoikela TatuMDC4---------------4-
1715Kortesoja MikkoWallRiver DC4---------------4-
1715Metsälä RamiCasablanca4---------------4-
1715Nykänen Mikko-4---------------4-
1715Paavilainen SamuLappeenranta DT4---------------4-
1715Pihkala TeemuRenkku Darts4---------------4-
1715Munnukka HenriImatra Darts4---------------4-
1715Nurmi OskariDC Osman Viikingit4---------------4-
1715Prinssi RikuPori Darts Club4---------------4-
1715Nyfors PetriDC JepJep4---------------4-
1715Viljakainen JoniSörkan tikka4---------------4-
1715Savolainen TomiKoukku DC4---------------4-
1715Ryynänen Juha-4---------------4-
1715Maununen Roope-4---------------4-
1715Tourunen SamiPieksämäen Tikkaklubi4---------------4-
1715Weckström NikoKoukku DC4---------------4-
1715Mäkinen AnttiBrewer's Darts Club4---------------4-
1715Kauppinen SamiKoski DC4---------------4-
1715Heinonen SakuGrönan DC4---------------4-
1715Högbacka JereKannel Tikka4---------------4-
1715Vepsäläinen VesaKiteen DC4---------------4-
1715Haapavuo LauriLappeenranta DT4---------------4-
1715Kääriäinen NikoVihti DC4---------------4-
1715Pönniä IlkkaJean Darts4---------------4-
1715Nevalainen AriOhari DC4---------------4-
1715Riekkinen PauliImatra Darts4---------------4-
1715Uusitalo JarnoLappi Darts Club4---------------4-
1715Lempinen PetriHöveli DC4---------------4-
1715Pelkonen MarkusSKT Darts4---------------4-
1715Salmela Vili007 Darts4---------------4-
1715Nylund JonaWasa Dart Club4---------------4-
1715Kiema JoonasMatsi Darts44----------------
1715Lindgren KaiBaD C4---------------4-
1715Palm OttoYlityö DC4---------------4-
1715Leppämäki IiroWWDC Jämsä44----------------
1715Husso HenryKotka DC4---3-----------1-
1715Hamunen PasiHaku-Tikka4---------------4-
1715Ydio BryanKannel Tikka4---------------4-
1715Rissanen MiikaKokkola DC4---------------4-
1715Seppänen TomiPlay Darts4---------------4-
1715Gyllenbögel AkseliHarakan Sulat4---------------4-
1715Oja-Lipasti TuomoWebCamDarts Players4---------------4-
1715Mikkonen TopiElevis DC44----------------
1715Helminen EsaKanta-Häme Darts4---------------4-
1715Palkeinen Samuel007 Darts4---------------4-
1715Nurmela AlekseiPorvoon Dartsklubi4---------------4-
1715Tervapalo MikaelYlityö DC4---------------4-
1715Rusanen IlkkaMarski DC4---------------4-
1715Husu EetuImatra Darts4---------------4-
1715Kangasniemi TapioPori Darts Club4---------------4-
1715Nieminen JoonasPori Darts Club4---------------4-
1715Juha EppuTeisko Darts Club4---------------4-
1715Kork HermanniKasin Tikka43--------------1-
1715Sivonen SeveriVALHALLA Darts Club4---------------4-
1715Koskinen EetuMäntän Seudun Darts4---------------4-
1715Tero SimoKIURU DC4---------------4-
1715Tikkanen TeroTerva DC4---------------4-
1715Alavuotunki OsmoNEDC4---------------4-
1715Väljä KajWallRiver DC4---------------4-
1715Harjunen KalleSiikaisten DC41--------------3-
1715Perttamo JaniJoro DC4---------------4-
1715Juntunen JimiPorvoon Dartsklubi4---------------4-
1715Ritari JouniBee DC44----------------
1715Stenman SamuelPori Darts Club44----------------
1872Kovalainen ValtteriAlppila DC3---------------3-
1872Karjalainen JaniVintti DC3---------------3-
1872Ahlqvist AnttiTervan Darts Club3---------------3-
1872Joukanen JukkaBaD C3---1-----------2-
1872Niemi NikoKanta-Häme Darts3---------------3-
1872Haapasalo RoopeViitasaari Darts Club3---------------3-
1872Möltsi RikuChicago Bullseye3---------------3-
1872Tarkiainen KasperiKeski-Suomi Darts3---------------3-
1872Ratilainen TuomasOhari DC3---------------3-
1872Niittymaki AnssiKoski DC3---------------3-
1872Hyrynsalmi JuhaSatatikka3---------------3-
1872Kahari PasiSatatikka3---------------3-
1872Ylisarkki JanneTömärin Tikka3----------------3
1872Riipinen JussiJoro DC3---------------3-
1872Heinonen Erkki-3----------------3
1872Väisänen JarmoKIURU DC3---------------3-
1872Selkänen SuloKIURU DC3---------------3-
1872Soilas TeroHavurinne Darts Club3---------------3-
1872Riiheläinen Esa-3---------------3-
1872Heiskanen MauriÄäneseudun Darts3---------------3-
1872Levänen JaniTupla Team Kangasala3--------------21-
1872Viiri Kalle-pekkaArctic Circle Darts Club3---------------3-
1872Ahola JesseLSD3---------------3-
1872Kilpelä JarmoHaku-Tikka3---------------3-
1872Junkkari JoonaKDC3---------------3-
1872Aksels Lari-3---------------3-
1872Talsi JariSKT Darts3------------3----
1872Auromaa JarmoKanta-Häme Darts3---------------3-
1872Ryan NickVihti DC3---------------3-
1872Koski JariGrants DC3----------------3
1872Vuorela Matias-3---------------3-
1872Rantanen EetuBunny Hill DC3---------------21
1872Ojala HarriWebCamDarts Players3---------------3-
1872Kehusmaa HenryTeam Darts Kemi3---------------3-
1872Ala-Hurula JuhaniTeam Darts Kemi3---------------3-
1872Määttä PasiLaavu DC3---------------3-
1872Karhula SamiTerva DC3---------------3-
1872Lappalainen MarkoLaavu DC3---------------3-
1872Leinonen JoonasLaavu DC3---------------3-
1872Väli-Torala VilleWebCamDarts Players3---------------3-
1872Koskela JariCasablanca3---------------3-
1872Merisalo JuhaTridentti3---------------3-
1872Ruhanen AlexKaisakarhut3---------------3-
1872Pennanen JariDC Heinola3---------------3-
1872Marttila JoniDC Heinola3---------------3-
1872Kulmala JuhaHärkä Darts3---------------3-
1872Matula SanttuVALHALLA Darts Club3---------------3-
1872Uusitalo JereCorner DC3---------------3-
1872Unelius MikkoLahti DC3---------------3-
1872Määttänen SamiSatatikka3---------------3-
1872Fagerström Jens-3---------------3-
1872Aho Aleksi-3---------------3-
1872Aalto Jussi-3---------------3-
1872Laaksonen Eemeli-3---------------3-
1872Markkula AaronArchipelago DC3---------------3-
1872Murto JuhaDC Seven Badgers3---------------3-
1872Mankinen LauriHarakan Sulat3---------------3-
1872Minin ArturOhari DC3---------------3-
1872Vainio AleksiHarakan Sulat3---------------3-
1872Mäntylä KimmoMalmin Mestari DC3---------------3-
1872Hoikkala MarkusPorvoon Dartsklubi3---------------3-
1872Nylund CallePorvoon Dartsklubi3---------------3-
1872Aarnio JoonaVihti DC3---------------3-
1872Halonen JesseKanta-Häme Darts3---------------3-
1872Nuutinen PerttiRichard’s Dart3---------------3-
1872Ikkala Vesa-3---------------3-
1872Leskinen SamiHarakan Sulat3---------------3-
1872Tossavainen JanneRessu DC3---------------3-
1872Parkkinen MikkoMarski DC3---------------3-
1872Hurskainen TeemuWanhan Joen DC3---------------3-
1872Seppänen JereVintti DC3---3-------------
1872Honkanen SanteriTeam Darts Kemi3---------------3-
1872Kärkkäinen JanneKoski DC3---------------3-
1872Kajander AkseliKannel Tikka3---------------3-
1872Lampela PanuJean Darts3---------------3-
1872Saarenvirta Mikael-3---------------3-
1872Ala-Sorvari SimoSatatikka3--------------21-
1872Tikkanen ValtteriSatatikka3--------------21-
1872Halla-Aho JanneWanaja Darts Club3---------------3-
1872Asunmaa JarkkoDC Seven Badgers3---------------3-
1872Räisänen KalleMDC3---------------3-
1872Lämsä AriSisu Darts3---------------3-
1872Korpi JanneVintti DC3---------------3-
1872Laine NicoDC Osman Viikingit3---------------3-
1872Jukka TapioRepe Darts3---------------3-
1872Sjöström OttoArchipelago DC3---------------3-
1872Mäkinen JarmoMalmin Mestari DC3---------------3-
1872Eskonen HeikkiGrants DC3---------------3-
1872Wickström WaltteriGrants DC3---------------3-
1872Kuitunen JoonasDC Seven Badgers3---------------3-
1872Heikkinen JormaProffan Tikka3---------------3-
1872Portti MiikaTuoppi DC3---------------3-
1872Lahtivuori Ossi-3----------------3
1872Ojanperä HarriKierre Darts3---------------21
1872Pyykkö Jari-3---------------3-
1872Vilppola WaltteriWallRiver DC3----------------3
1872Heikkilä OliverWallRiver DC3---------------21
1872Vienonen SamiMaran Tikka3---------------3-
1872Matilainen JuhaDC JepJep3---------------3-
1872Kormano JoniWallRiver DC3---------------3-
1872Heljanto MiroKotka DC3---------------3-
1872Lanko IidaKDC3------------3----
1872Paulasaari Kai-3------------3----
1872Pelkonen Veikka-3------------3----
1872Kautto JariPuusPaari Dc3------------3----
1872Miettinen JariVintti DC3---------------3-
1872Hyytinen OlliLempäälän Toivot3---------------3-
1872Hiltunen ViggoLIF Darts3---------------3-
1872Tikka TimoTeisko Darts Club3---------------3-
1872Glase WernerLappeenranta DT3---------------3-
1872Hämäläinen MikaSaimaan Darts3---1-----------2-
1872Heino ToniDC Osman Viikingit3---------------3-
1872Saarela TommiKoski DC3---------------3-
1872Sillman SamiLappi Darts Club3---------------3-
1872Valtonen SanttuMarski DC3---------------3-
1872Vuohelainen HeikkiJoro DC3---------------3-
1872Inkeroinen HerkkoPorvoon Dartsklubi3---------------3-
1872Kajula EemeliArctic Circle Darts Club3---------------3-
1872Laitala AleksiGrants DC3---------------3-
1872Mäkelä KalleProffan Tikka3---3-------------
1872Kärki MiiroTerävät3---------------3-
1872Kekäläinen ArttuKoukku DC3---------------21
1872Sääskö MarkoTerva DC3---------------3-
1872Tähtinen NikoRaDar DC3---------------3-
1872Moilanen TuukkaAlppila DC3---------------3-
1872Hintikka Antti26´ers3---------------3-
1872Engström Joni-3---------------3-
1872Aho TimoRenkku Darts3---------------3-
1872Nykänen JustusMarski DC3---------------3-
1872Suovanen JuhaJaska DC3---------------3-
1872Landen JaniLSD3---------------3-
1872Kenealy-wirta JuhaRöda Darts Club3---------------3-
1872Laitakari Petri007 Darts3---------------3-
1872Ketola Heikki007 Darts3---------------3-
1872Ervelius ArtoKalkku-823---------------3-
1872Moskajärvi MarkkuLSD3---------------3-
1872Mikkola JarnoPorvoon Dartsklubi3---------------3-
1872Lipponen SariRessu DC3---------3-------
1872Sainio MillaLSD3---------3-------
1872Rekinen KaisuSörkan tikka3---------3-------
1872Liiri MaretSamuli Blues3---------3-------
1872Kähärä MariettaOhari DC3---------3-------
1872Suomi LotteLSD3---------3-------
1872Smolander JanneLempäälän Toivot3---------------3-
1872Vaara TommiRaja DC3---------------3-
1872Komulainen JereKDC3-1-------------2-
1872Rahkola SanttuSisu Darts3---------------3-
1872Kallio TeemuImatra Darts3---------------3-
1872Piipari JuhaKotka DC3---------------3-
1872Mononen Janne-3---------------3-
1872Leivoja TimMarski DC3---------------3-
1872Lehtikangas Aaro007 Darts3---------------3-
1872Hentunen JoelRichard’s Dart3---------------21
1872Ruuth RobinKannel Tikka3---------------3-
1872Pekkinen AakePieksämäen Tikkaklubi3---------------3-
1872Tyrväinen JussiPieksämäen Tikkaklubi3---------------3-
1872Häkli Veli-PekkoTömärin Tikka3----------------3
1872Pietarinen OlliBaD C3---------------3-
1872Halttunen JustusTömärin Tikka3---------------3-
1872Siukola ArttuMäntän Seudun Darts3---------------3-
1872Koimäki MiskaVihti DC3---------------3-
1872Kivilahti MiroMalmin Mestari DC3----------------3
1872Rytkönen JuhaWanaja Darts Club3---------------3-
1872Nyström SebaJean Darts3---------------3-
1872Mäenpää TeemuTömärin Tikka3---------------3-
1872Jaskari SamiMäntän Seudun Darts3---3-------------
1872Sihvonen MiskaPorvoon Dartsklubi3---------------3-
1872Ylitalo EliasSodankylä DC3---3-------------
1872Rikassaari AleksiKDC3---3-------------
1872Hannuksela JooelMDC3---3-------------
1872Ahola JuhoMDC3---3-------------
1872Fagerholm SamiBullsEye Joutsa DC3---------------3-
1872Lehtonen KimmoHärkä Darts3---------------3-
1872Riipinen TeemuPieksämäen Tikkaklubi3---------------3-
1872Rutqvist NikiKanta-Häme Darts3---------------3-
1872Jokinen JoonasDarts Club Levi 5313--3--------------
1872Häkkinen KaapoYlityö DC3---------------3-
1872Kivistö Veli-MattiTervan Darts Club3---------------3-
1872Riepula LauriTyrnävä DC3---------------3-
1872Heinonen VilleProffan Tikka3---------------3-
1872Kokkonen RoniLaavu DC3---------------3-
1872Sorjonen JaniWanhan Joen DC3----------------3
1872Ruotsalainen Veikko-3----------------3
1872Muhonen MauriPlay Darts3-3---------------
1872Salmi Kai007 Darts3---------------3-
1872Viinikka ValtteriKeski-Suomi Darts3---------------3-
1872Suoniemi TatuKasin Tikka3---------------3-
1872Kivioja JoniTuoppi DC33----------------
1872Tolvanen JesseJean Darts3---------------3-
1872Kekäläinen TimoTahko Darts3---------------3-
1872Pimiä TomiRöda Darts Club3---------------3-
1872Gustafsson VilleLSD3---------------3-
1872Rytsy RobertElevis DC3---------------3-
1872Ahtola ValtteriHärkä Darts3---------------3-
1872Palo-oja EliasTeisko Darts Club3---------------3-
1872Lehtonen PasiMäntän Seudun Darts3---------------3-
1872Mäkelä Junnu007 Darts3---------------3-
1872Ylistö MikaACDRDarts3---------------3-
1872Peltonen PekkaFrozen Lakes DC3---------------3-
1872Kytö JuhaPorvoon Dartsklubi3---------------3-
1872Kiviniitty AleksiAurajoki Big Fish3---------------3-
1872Virtanen TimoLahti DC3---------------3-
1872Koskinen ArttuImatra Darts3---------------3-
1872Peräkivi NikoAkaa Breakfast Club3---------------3-
1872Horila TeemuKalkku-823---------------3-
1872Ahonkivi AnttonPori Darts Club3---------------3-
1872Seppälä JoonasKDC3---------------3-
1872Rahikkala LeeviKDC3---------------3-
1872Mustakallio SamiRaDar DC3---------------3-
1872Virtanen JuusoLumo DC3---------------3-
1872Mettovaara JoonaLumo DC3---------------3-
1872Tulinen TeemuLumo DC3---------------3-
1872Tyrväinen HenriPapana Darts3---------------3-
1872Ryösö NuuttiLappeenranta DT3---------------3-
1872Mäkelä VelluSiikaisten DC3---------------3-
1872Määttä JanneJean Darts3---------------3-
1872Eväkoski JoniKotka DC3---------------3-
1872Kontturi SamuPorvoon Dartsklubi3---------------3-
1872Jokiniemi HiskiOulun Gibraltar Darts Club3---------------3-
1872Sillman JouniKilari Darts33----------------
2092Salminen JanneIron Darts2---------------2-
2092Seppälä EliasArchipelago DC2---------------2-
2092Virtanen VilleDC Seven Badgers2---------------2-
2092Immonen Jukka-PekkaTupla Team Kangasala2---------------2-
2092Harju Saku-2---------------2-
2092Rauman Mikko-2---------------2-
2092Lehtonen ToniKalkku-822---------------2-
2092Tiljander JarmoHavurinne Darts Club2---------------2-
2092Niemi TimoHavurinne Darts Club2---------------2-
2092Ollila SamiAlppila DC2---------------2-
2092Hynninen SamuliBee DC2---------------2-
2092Jokela Tuukka-2---------------2-
2092Hyytiäinen JouniBunny Hill DC2---------------2-
2092Juola JarkkoKalajoki Bay DC2---------------2-
2092Juntunen KariMalmin Mestari DC2---------------2-
2092Eskelinen ManneElevis DC2---------------2-
2092Leppänen JuhoJam Darts2---------------2-
2092Korpela JuusoKokkola DC2---------------2-
2092Hakala Juuso-2---------------2-
2092Lyyra PessiPressure DC2---------------2-
2092Vienonen MikaLahti DC2---------------2-
2092Keränen NikoArctic Circle Darts Club2---------------2-
2092Halonen MikaTerva DC2---------------2-
2092Karhunen SamiRessu DC2---------------2-
2092Ruuska Kosti-2---------------2-
2092Hietamäki JereKokkola DC2---------------2-
2092Vesalainen VeetiChicago Bullseye2---------------2-
2092Nieminen OlaviPori Darts Club2---------------2-
2092Kaljuvee AlvarPori Darts Club2---------------2-
2092Hallenberg JoelArchipelago DC2--------1------1-
2092Tikka TatuPori Darts Club2---------------2-
2092Hirvonen KimSteissin TK2---------------2-
2092Lamberg Sebastian-2---------------2-
2092Häkkinen VikkeRichard’s Dart2---------------2-
2092Onnelainen MatiasGrants DC2---------------2-
2092Nypelö TiinaRichard’s Dart2---------------2-
2092Karlsson Oskar-2---------------2-
2092Honkajuuri Mikko007 Darts2---------------2-
2092Haveri Jari007 Darts2---------------2-
2092Clément ErikGrants DC2---------------2-
2092Lehtinen JuhaniTridentti2---------------11
2092Viholainen EeliLaavu DC2---------------2-
2092Saarinen KariKasin Tikka2---------------2-
2092Toivanen JarmoDC Seven Badgers2---------------2-
2092Lautakatto PaavoChicago Bullseye2---------------2-
2092Mäntylä JussiTerva DC2---------------2-
2092Gullblom EmilTeam Wasa Dart Shop2---------------2-
2092Pöppönen AleksiGrants DC2---------------2-
2092Lindholm MarkusLSD2---------------2-
2092Aaltonen JuhaTervan Darts Club2---------------2-
2092Kemppainen TapaniSodankylä DC2---------------2-
2092Rimpiläinen TatuTeam Darts Kemi2---------------2-
2092Nikkinen Tatu-2--------------2--
2092Kettunen MikaelHarakan Sulat2--------------2--
2092Nyyssönen JarkkoHavurinne Darts Club2---------------2-
2092Kultalahti MikaKalkku-822---------------2-
2092Mattanen PekkaSodankylä DC2---------------2-
2092Komppa JarnoKannel Tikka2---------------2-
2092Wendell ThomasGrants DC2---------------2-
2092Takala Matti-2---------------2-
2092Räisänen AkiLaavu DC2---------------2-
2092Mäkihalvari HarriSodankylä DC2---------------2-
2092Juvonen JaniJean Darts2---------------2-
2092Sissi AriPäkki Darts2---------------2-
2092Ritvo JukkaPäkki Darts2---------------2-
2092Lehtonen JonneSatatikka2---------------2-
2092Takkula SamiProffan Tikka2---------------2-
2092Korkiakoski Niko-2---------------2-
2092Lainpelto JoelMarski DC2---------------2-
2092Kouva SanteriTridentti2---------------2-
2092Pohja AapoMäntän Seudun Darts2---------------2-
2092Noronen SamuliKierre Darts2----------------2
2092Turunen MikaPlay Darts2---------------2-
2092Lehtonen MarkusAllstars Darts2---------------2-
2092Laine TeemuSteissin TK2---------------2-
2092Rannikko JanneYlityö DC2---------------2-
2092Ruuskanen Olli-PekkaRessu DC2---------------2-
2092Lönnberg JukkaTapulin Darts Team2---------------2-
2092Viljanmaa JanneWallRiver DC2---------------2-
2092Koivuniemi JoniKasin Tikka2---------------2-
2092Koota LassiSiikaisten DC2---------------2-
2092Kauppinen Niko-2---------------2-
2092Niemi VeetiSaimaan Darts2---------------2-
2092Marjanen OskariAurajoki Big Fish2---------------2-
2092Meriläinen TeemuSherwood Shankers DC2---------------2-
2092Walander Roland-2---------------2-
2092Oksanen ReijoMalmin Mestari DC2---------------2-
2092Teittinen PetriPlay Darts2---------------2-
2092Kettunen NiiloHarakan Sulat2---------------2-
2092Lamminen MikkoRaja DC2---------------2-
2092Laaksonen TonyHoly Flyers DC2---------------2-
2092Hyyryläinen JouniMarski DC2---------------2-
2092Paananen JuhoKotka DC2---------------2-
2092Kuparinen Ilmari-2---------------2-
2092Varho EetuLappi Darts Club2---------------2-
2092Etholen ViliPikkupässi Darts2---------------2-
2092Lehtinen OttoSherwood Shankers DC2---------------2-
2092Kalén PanuPorvoon Dartsklubi2---------------2-
2092Lehtonen Mape007 Darts2---------------2-
2092Lahti MarkusSherwood Shankers DC2---------------2-
2092Siekkinen TeemuHaku-Tikka2---------------2-
2092Ruuska Juuso-2---------------2-
2092Holck MauritzSalo Darts2---------------2-
2092Mölsä JuhaHöveli DC2---------------2-
2092Tiainen Mika-2---------------2-
2092Pölkky Jasper-2---------------2-
2092Ryynänen MarkkuArctic Circle Darts Club2---------------2-
2092Järvinen JoonaNS DC2---------------2-
2092Pelkonen LeeviTeisko Darts Club2---------------2-
2092Panu NiklasCasablanca2---------------2-
2092Vellamo LenniArchipelago DC2---------------2-
2092Rantala Mikko-2---------------2-
2092Tuimala Lasse-2---------------2-
2092Lukkarinen Ari-2---------------2-
2092Sandberg ElmoFrozen Lakes DC2---------------2-
2092Nuutinen SanteriJean Darts2---------------2-
2092Lankinen MarkusKurvi Darts Club2---------------2-
2092Saarinen HarriBaD C2---------------2-
2092Toikka JoniOhari DC2---------------2-
2092Lehtonen KariKokkola DC2---------------2-
2092Sadeharju AnttiACDRDarts2---------------2-
2092Leskelä AleksiTeam Darts Kemi2---------------2-
2092Mannonen MarkoHertas DT Vantaa2---------------2-
2092Pekkola JanneKaisakarhut2---------------2-
2092Vaajala MarkusKeski-Suomi Darts2---------------2-
2092Koskinen JukkaOritikka2---------------2-
2092Raikio RikuWasa Dart Club2---------------2-
2092Suvanto JaniViitasaari Darts Club2---------------2-
2092Lindgren SamuelSteissin TK2---------------2-
2092Wirén AntonPäkki Darts2---------------2-
2092Zsákovics TamásWallRiver DC2---------------2-
2092Uotila MauriOhari DC2---------------2-
2092Tuorila NikiHärkä Darts2---------------2-
2092Tapio Juha-MattiVintti DC2---------------2-
2092Oikari OlliKeski-Suomi Darts2---------------2-
2092Löppönen ToniSherwood Shankers DC2---------------2-
2092Saarinen JukkaIron Darts2---------------2-
2092Vähäkoski AtteLempäälän Toivot2---------------2-
2092Lähteenmäki KalleOhari DC2---------------2-
2092Mikkonen JoniPlay Darts2---------------2-
2092Pesonen MattiDarts582---------------2-
2092Lehtolainen SakuElevis DC2---------------2-
2092Härmälä MarkoSalo Darts22----------------
2092Lehtonen MarkoHarakan Sulat2---------------2-
2092Raittinen TinoHertas DT Vantaa2---------------2-
2092Hiukka LeeviPerämeri DC2---------------2-
2092Snell Jari-PekkaSatatikka2---------------2-
2092Nieminen MarkusTeisko Darts Club2---------------2-
2092Kolehmainen VeetiSKT Darts2---------------2-
2092Nikupeteri JaniTeam Darts Kemi22----------------
2092Keskinen KalleMäntän Seudun Darts2---------------2-
2092Sinkkonen ToniVieska DC2---------------2-
2092Malin JuhaLSD2---------------2-
2092Pylkkänen AatuPorvoon Dartsklubi2---------------2-
2092Puska TuukkaKurvi Darts Club2---------------2-
2092Takamaa VilleKurvi Darts Club2---------------2-
2092Kataja MarkoACDRDarts2---------------2-
2092Dikert MarkoKanta-Häme Darts2---------------2-
2092Hellman JuhaFrozen Lakes DC2---------------2-
2092Tuomikoski Lauri007 Darts2---------------2-
2092Kuvaja MikkeYlityö DC2---------------2-
2092Ruokonen JereOhari DC2---------------2-
2092Einistö RoopeRöda Darts Club2---------------2-
2092Pekkala SamuPorvoon Dartsklubi2---------------2-
2092Parkkila TommiJean Darts2---------------2-
2092Sihvonen JoelImatra Darts2---------------2-
2092Lonkila TeppoJean Darts2---------------2-
2092Santaharju OssiTeisko Darts Club2---------------2-
2092Koivuniemi IisakkiAkaa Breakfast Club2---------------2-
2092Kukko LassiSisu Darts2---------------2-
2092Suurkoivu Olli-PekkaLappi Darts Club2---------------2-
2092Mäki EemeliBrewer's Darts Club2---------------2-
2092Valkama LassiWanaja Darts Club2---------------2-
2092Ovaskainen RoniKasin Tikka2---------------2-
2092Ruuska AlttiTömärin Tikka2---------------2-
2092Pietarinen OttoTömärin Tikka2---------------2-
2092Koskinen SasuMäntän Seudun Darts2---------------2-
2092Kananen SeppoKierre Darts2---------------2-
2092Soviola VilleKierre Darts2---------------2-
2092Rissanen TopiRessu DC2---------------2-
2092Ruonamaa JaniRaja DC2---------------2-
2092Pesonen SanteriNEDC2---------------2-
2092Veteläinen ToniNEDC2---------------2-
2092Inkala JormaLumo DC2---------------2-
2092Järvisalo KerkkoSherwood Shankers DC2---------------2-
2092Kaartinen HeimoLappeenranta DT2---------------2-
2092Ryyppö MikkoOulun Gibraltar Darts Club2---------------2-
2092Mäkilä JanneDalton's Darts22----------------
2280Vall MikaAllstars Darts1---------------1-
2280Aaltonen Severi-1---------------1-
2280Åkerblom VerttiKokkola DC1---------------1-
2280Kaukua Seppo-1---------------1-
2280Farin VilleKDC1---------------1-
2280Liikkanen KaroSKT Darts1---------------1-
2280Rauhala JesseTervan Darts Club1---------------1-
2280Tuomivaara AleksiKempele DC1---------------1-
2280Merivirta Juha-1---------------1-
2280Kärki VeetiTyrnävä DC1---------------1-
2280Suokas TuukkaBunny Hill DC1----------------1
2280Halmetoja TapioVintti DC1---------------1-
2280Korvenaro JariSamuli Blues1----------------1
2280Soukka EsaWebCamDarts Players1---------------1-
2280Ranta SeppoTeam Darts Kemi1---------------1-
2280Toppinen SamuliTeam Darts Kemi1---------------1-
2280Tossavainen PasiKIURU DC1-1---------------
2280Lahtinen OlaviKeski-Suomi Darts1----------------1
2280Norri Markus-1---------------1-
2280Hämäläinen NestoriPieksämäen Tikkaklubi1---------------1-
2280Lyöri TatuPapana Darts1---------------1-
2280Lahtinen VeikkaTerva DC1---------------1-
2280Kynsilehto Jesse-1---------------1-
2280Junkkari HannuKDC1---------------1-
2280Ruotsalainen Jori-1---------------1-
2280Härkönen Sami-1---------------1-
2280Weckman VeikkoSherwood Shankers DC1---------------1-
2280Tokeensuu Eero-1---------------1-
2280Joensuu MikkoPorvoon Dartsklubi1---------------1-
2280Koskinen Jussi-1---------------1-
2280Härkönen KaitsuPlay Darts1---------------1-
2280Kivinen JoonasDC Heinola1---------------1-
2280Teräväinen Niko-1---------------1-
2280Kainulainen TonyTahko Darts1---------------1-
2280Hakuli OttoPressure DC1----------------1
2280Ruusulaakso NikolaiLSD1---------------1-
2280Niemelä ArttuMDC1---------------1-
2280Lehtinen TatuKurvi Darts Club1---------------1-
2280Nenola ArttuLaavu DC1---------------1-
2280Reijonen JukkaSotsi DC1---------------1-
2280Ikola PekkaRaDar DC1---------------1-
2280Honkakoski VesaHäjy DC1---------------1-
2280Surma-Aho Valtteri-1---------------1-
2280Sundberg SimoKotka DC1---------------1-
2280Pessala AksuSKT Darts1---------------1-
2280Salonen AkustiM.O.T.1---------------1-
2280Suve Raido-1---------------1-
2280Turna Harindra-1---------------1-
2280Kortelainen Topi-AnttiJoro DC1---------------1-
2280Kurki Antti-1---------------1-
2280Niemi JanneJean Darts1---------------1-
2280Pistokoski AhtiGrants DC1---------------1-
2280Reiman PaavoTömärin Tikka1----------------1
2280Rusanen JukkaSotsi DC1---------------1-
2280Borén MatiasGrants DC1---------------1-
2280Väliviita VilleWebCamDarts Players1---------------1-
2280Niemelä JouniPapana Darts1---------------1-
2280Savallampi KimiHavurinne Darts Club1---------------1-
2280Lammi MarkusVintti DC1---------------1-
2280Martinmäki KaiRaDar DC1---------------1-
2280Keski-Kastari TommiTridentti1---------------1-
2280Haapsaari AriKannel Tikka1---------------1-
2280Kamppinen JanneVintti DC1---------------1-
2280Parkkinen ToniMarski DC1---------------1-
2280Mäntynen JarkkoKanta-Häme Darts1---------------1-
2280Auma-Aho Riku-1---------------1-
2280Järvitalo SamiVintti DC1---------------1-
2280Hellberg TapioSaimaan Darts1---------------1-
2280Kiviluoto JuusoProffan Tikka1---------------1-
2280Rosendahl Patrik-1---------------1-
2280Kreivi SamiRaja DC1---------------1-
2280Kallioniemi KostiSisu Darts1---------------1-
2280Kostamo Markus-1---------------1-
2280Holi JariKoukku DC1---------------1-
2280Mäkinen JaniKalkku-821---------------1-
2280Tanhuanpää JuhaDarts Vaders1---------------1-
2280Kivimäki MattiSatatikka1---------------1-
2280Laine Jonas-1---------------1-
2280Pärnänen Mauri-1---------------1-
2280Rannasalo LassiRamin Darts1---------------1-
2280Mesimäki HarryRamin Darts1---------------1-
2280Miettinen Antti-1---------------1-
2280Pitkänen PetriGrants DC1---------------1-
2280Koistinen JanneRamin Darts1---------------1-
2280Perkiö JoniTeam Darts Kemi1---------------1-
2280Jurkko PasiVintti DC1---------------1-
2280Hyttinen Eemeli26´ers1---------------1-
2280Alatensiö MattiSiikaisten DC1---------------1-
2280Saretsalo Aleksi-1---------------1-
2280Saravalta Tuomo-1---------------1-
2280Iloranta JuhaTupla Team Kangasala1---------------1-
2280Immonen JesseTupla Team Kangasala1---------------1-
2280Rinne Aleksi-1---------------1-
2280Siironen JussiVieska DC1---------------1-
2280Arnberg JariDarts Club Levi 5311---------------1-
2280Lehto JamiKannel Tikka1---------------1-
2280Niemi NicVihti DC1--------1--------
2280Paimets Kert-1--------1--------
2280Korpi JohannesJam Darts1----------------1
2280Nordlund RobertRaja DC1---------------1-
2280Hautala JesseRaDar DC1---------------1-
2280Arffman KimmoLaavu DC1---------------1-
2280Kenttälä JaniVintti DC1---------------1-
2280Suneli Jukka26´ers1---------------1-
2280Palomäki JoniPori Darts Club1---------------1-
2280Hirvelä ValtteriTridentti1---------------1-
2280Bäckman SamiKannel Tikka1---------------1-
2280Oksanen JyriArchipelago DC1---------------1-
2280Prinkkilä Mikko-1---------------1-
2280Renfors ErikTapulin Darts Team1---------------1-
2280Nguyen An-1---------------1-
2280Marttiin Niilo-1---------------1-
2280Koskinen Alexander-1---------------1-
2280Mattila AapoTervan Darts Club1---------------1-
2280Lappalainen EkiVihti DC1---------------1-
2280Suominen JoniOhari DC1---------------1-
2280Londen SamOhari DC1---------------1-
2280Kaihola MarkusGrants DC1---------------1-
2280Jaakkola LeeviJean Darts1----------------1
2280Jaatinen TuukkaACDRDarts1---------------1-
2280Oksanen JoaVihti DC1---------------1-
2280Hartikainen TuomoOhari DC1---------------1-
2280Pohjankoski SimoBunny Hill DC1---------------1-
2280Mäkiaho ToniMäntän Seudun Darts1---------------1-
2280Saviaro TeppoPerämeri DC1---1-------------
2280Peltola MiikaYlityö DC1---------------1-
2280Vahtna AnderoOhari DC1---------------1-
2280Kvist NikoTeam Darts Kemi1---------------1-
2280Väisänen RistoKIURU DC1---------------1-
2280Engblom PatrikLSD1---------------1-
2280Kariniemi IlpoArctic Circle Darts Club1---------------1-
2280Kumpula JuusoMylly DC1---------------1-
2280Heinilä MarkusPlay Darts1---------------1-
2280Paavola Ari-pekkaRöda Darts Club1---------------1-
2280Määttälä NikoHuurre DC1---------------1-
2280Svenskberg KarimArchipelago DC1---------------1-
2280Nykänen ValtteriOhari DC1---------------1-
2280Tamminen TomiPlay Darts1---------------1-
2280Ahonen TeemuMatsi Darts1---------------1-
2280Ruuska MarkoÄäneseudun Darts1---------------1-
2280Savolainen LassiSörkan tikka1---------------1-
2280Lehtinen KimiBee DC1---------------1-
2280Petäjä OskariIron Darts1---------------1-
2280Valkama KaarloTridentti1----------------1
2280Breilin MatiasPorvoon Dartsklubi1---------------1-
2280Ojanperä RoniTyrnävä DC1---------------1-
2280Jylhä HenriTömärin Tikka1---------------1-
2280Härkönen HeikkiPieksämäen Tikkaklubi1---------------1-
2280Laitinen OlliOhari DC1---------------1-
2280Aaltonen RoopeHavurinne Darts Club1---------------1-
2280Laitinen TuukkaKoski DC1---------------1-
2280Ikäheimonen JoniPlay Darts1---------------1-
2280Juntunen NikiPorvoon Dartsklubi1---------------1-
2280Viinamäki TopiLempäälän Toivot1---------------1-
2280Kärkkäinen PasiHuurre DC1---------------1-
2280Pääkkönen AnttiKannel Tikka1---------------1-
2280Puikkonen AkiTapulin Darts Team1---------------1-
2280Malassu MikaFrozen Lakes DC1---------------1-
2280Miikkulainen MatiasTerävät1---------------1-
2280Kampman Juha007 Darts1---------------1-
2280Talka AkuSteissin TK1---------------1-
2280Aro JaakkoHöveli DC1---------------1-
2280Utriainen JuliusLahti DC1---------------1-
2280Piira MarkkuRöda Darts Club1---------------1-
2280Kivimäki AriSherwood Shankers DC1---------------1-
2280Haapala JoonasLappeenranta DT1---------------1-
2280Sikanen OlliSamuli Blues1---------------1-
2280Huhtiranta JuusoImatra Darts1---------------1-
2280Eklund MikaelPorvoon Dartsklubi1---------------1-
2280Uotila AnssiPorvoon Dartsklubi1---------------1-
2280Nieminen MiloPori Darts Club1---------------1-
2280Patrikainen RasmusAkaa Breakfast Club1---------------1-
2280Kokkonen SanteriVALHALLA Darts Club1---------------1-
2280Toivonen JanneLappi Darts Club1---------------1-
2280Heino NikoDC Osman Viikingit1---------------1-
2280Heikkilä VeijoAkaa Breakfast Club1---------------1-
2280Jaakkola AnttiKansas Citi Darts Club1---------------1-
2280Jantola SamuPressure DC1---------------1-
2280Helander VeertiMäntän Seudun Darts1---------------1-
2280Hämäläinen OssiMatsi Darts1---------------1-
2280Simonen SamuliViitasaari Darts Club1---------------1-
2280Markkanen SeveriKalajoki Bay DC1---------------1-
2280Kulyaev AndreyLaavu DC1---------------1-
2280Lehtinen TuomasRaDar DC1---------------1-
2280Kariniemi PekkaArctic Circle Darts Club1---------------1-
2280Pelkonen AnssiArctic Circle Darts Club1---------------1-
2280Klami AleksiTerva DC1---------------1-
2280Höynälä JoniRaja DC1---------------1-
2280Karjalainen AnttiNEDC1---------------1-
2280Heikkinen JonneHuurre DC1---------------1-
2280Ahola VeetiHuurre DC1---------------1-
2280Tuukkanen IlariDarts Club Levi 5311---------------1-
2280Ylitalo LenniSodankylä DC1---------------1-
2280Olkkonen Ville007 Darts1---------------1-
2280Mononen MarkoWanhan Joen DC1---------------1-


Anna palautetta tästä sivusta tai liitolle yleensä. Jos haluat viestiisi vastauksen, anna nimi ja sähköposti.

You need to load content from reCAPTCHA to submit the form. Please note that doing so will share data with third-party providers.

More Information